Як відновити обліковий запис google: прості методи + покрокові інструкції [розбір від професіонала]

30

У матеріалі дано відповідь на питання, як відновити аккаунт google при втраті доступу до нього.

Пошта гугл є однією з найпопулярніших серед користувачів з усього світу.

З аккаунтом пов’язано безліч сервісів і додатків, тому втрата доступу до такого аккаунту може супроводжуватися цілим рядом різних проблем у багатьох сферах інтернет-активності.

Основна інформація

Так як аккаунт гугл дає доступ до безлічі сервісів і можливостей. У ньому міститься багато конфіденційної інформації, наприклад, про платежі, переміщеннях, пошукових запитах, історії браузера і т.д.

Відновлення аккаунта може бути досить складним і довгим, так як вимагає введення величезної кількості перевірочної інформації для того, щоб підтвердити вашу особистість.

Якщо ця інформація у вас є, то процес може бути більш-менш простим. Але якщо інформація змінилася, втрачена або забута, то в ряді випадків відновити обліковий запис зовсім неможливо.

Способи відновлення

Вибирайте найбільш підходящий вам спосіб в залежності від того, яка інформація про акаунт вам відома/збереглася і від того, з якої причини ви втратили до нього доступ спочатку.

У цьому випадку вся процедура відновлення буде максимально простою, вона можлива із застосуванням стандартних методів розробника і є рекомендованою гугл.

крок 1. перейдіть на офіційний сайт гугл і у верхньому правому куті головної сторінки знайдіть кнопку увійти. натисніть не неї.

крок 2. відкриється форма вибору аккаунта, якщо з даного браузера здійснюється регулярно вихід в кілька акаунтів гугл. Клацніть мишею по тій облікового запису, доступ до якої хочете відновити.

крок 3. відкриється сторінка авторизації з даними обраного аккаунта-знайдіть під полями введення кнопку забули пароль? і натисніть на неї.

крок 4. завантажиться сторінка відновлення – в єдине поле введення вам буде потрібно ввести передбачуваний пароль, або останній, який ви пам’ятаєте від даного профілю.

Рис. 6 далі

крок 5 . Натисніть далі.

Рис. 7 код на телефон

крок 6. сервіс відправить вам дані для відновлення на той телефон, з якого ви в останній раз виходили в обліковий запис і той, який був вказаний при реєстрації аккаунта в разі, якщо вказаний пароль виявився невірним.

крок 7. якщо доступу до даного пристрою і номеру у вас вже немає, то методика не підійде. На цьому етапі в нижній частині форми ви можете знайти кнопку інший спосіб і автоматично перейти до методу, описаного в наступному розділі.

крок 8. якщо ж ви ввели вірний пароль, то відбудеться вхід в аккаунт. Ви можете натиснути кнопку продовжити і потрапите в налаштування, в яких можете внести необхідні зміни, в тому числі відновити пароль.

По додатковій електронній пошті

Цей спосіб ви можете застосувати в разі, коли доступу до номера телефону, на який був зареєстрований аккаунт, вже немає.

Рис. 11 вибір облікового запису

крок 2. відкриється такий же список акаунтів, до яких вже отримували доступ з даного браузера, що складається автоматично. Виберіть в ньому той аккаунт, до якого хочете відновити доступ і клікніть по ньому.

крок 3. під формою введення пароля від аккаунта знайдіть кнопку забули пароль? і натисніть на неї.

крок 4. вас переадресує на сторінку відновлення пароля, але якщо в попередньому випадку ви більше нічого не натискали і використовували стандартний метод відновлення доступу до аккаунту, то тепер натисніть на кнопку інший спосіб, розташовану в нижній частині форми введення.

Рис. 14 інший спосіб 2

крок 5 . Відкриється пропозиція відновити доступ стандартним методом з використанням номера телефону. Однак, так як ви не маєте до нього доступу, то натисніть на кнопку інший спосіб знову (вона розташована внизу зліва під основним повідомленням).

крок 6. так як ви вказували при реєстрації страхувальний адресу електронної пошти, то інформація для відновлення доступу може бути відправлена не нього. Якщо у вас є доступ до цієї пошти, натисніть надіслати.

крок 7. перевірте свою електронну пошту, на яку була відправлена інформація для відновлення. Там ви знайдете лист з перевірочним кодом. Скопіюйте цей код і введіть його у відповідне поле на сторінці сайту, що оновилася.

крок 8. після введення натисніть далі.

Рис. 18 пароль

крок 9. відкриється форма для зміни пароля. Придумайте новий надійний пароль відповідно до вимог, введіть його в перше поле, а потім повторіть у другому.

крок 10. після введення клацніть по кнопці змінити пароль.

Без номера телефону та адреси електронної пошти

Якщо ви втратили доступ не тільки до номера телефону, але і до електронної пошти, є ще один альтернативний спосіб відновлення – за інформацією, введеною в акаунті і даними з нього.

Але метод спрацює тільки в тому випадку, якщо ви цю інформацію вводили.

зробіть наступне:

крок 1. перейдіть на головну сторінку сервісу гугл і натисніть на кнопку увійти у верхньому правому куті сторінки.

крок 2. і вибравши аккаунт, до якого хочете відновити доступ в наступному вікні натисніть забули пароль?

Рис. 22 інший спосіб

крок 3. клікніть по кнопці-посиланню інший спосіб.

крок 4. з’явиться пропозиція про відновлення доступу стандартним методом, за допомогою номера мобільного телефону. Так як у вас його немає, знову натисніть на кнопку інший метод в нижньому лівому кутку вікна.

крок 5. тепер ви отримали доступ до складної системи відновлення за інформацією профілю. Відкрилася форма, в якій вам потрібно вказати приблизну дату реєстрації цього аккаунта – виберіть зі списку свій місяць народження, а рік в сусідньому полі надрукуйте вручну. Тепер натисніть далі.

крок 6. відкриється поле, в якому вам необхідно ввести будь-який діючий адресу електронної пошти, до якого у вас є доступ. Це пов’язано з тим, що така заявка надходить на розгляд реальним людям – службі підтримки, і їм необхідна адреса для зв’язку з вами. Вкажіть адресу електронної пошти та натисніть далі.

крок 7. на вказану електронну пошту вам прийде лист з кодом підтвердження приналежності аккаунта саме вам. Скопіюйте цей код і напишіть його у відповідному полі на оновилася сторінці гугла.

Рис. 27 коментар

крок 8. відкриється нова сторінка з полем введення-впишіть в неї всю необхідну інформацію, яку ви хочете повідомити службі підтримки. Чим більше інформації ви вкажіть, тим імовірніше, що доступ до аккаунту буде вам повернуто. Пам’ятайте, що на цьому етапі заявку розглядають живі люди, тому ви можете повідомляти інформацію у вільній формі.

крок 9. натисніть на блакитну кнопку готово. Тепер ваша заявка прийнята на розгляд. Ви можете відстежувати її статус, натиснувши на відповідну кнопку у вікні.

Невідомо ім’я користувача

Всі способи, описані вище, не підійдуть вам в тому випадку, якщо ви не пам’ятаєте самого адреси електронної пошти, який ви придумали для створення аккаунта гугл.

Але навіть у цьому випадку є ресурси системи для відновлення доступу.

крок 1. перейдіть на головну сторінку персонального розділу гугл за посиланням https://accounts.google.com/. Там, під першим полем введення зліва знайдіть кнопку-посилання забули адресу електронної пошти? і натисніть на неї.

крок 2. у формі, що відкрилася, ви можете вказати будь – яку інформацію-резервну адресу електронної пошти або номер телефону, які були вказані при реєстрації даної поштової скриньки.

крок 3. вкажіть резервну адресу електронної пошти та натисніть далі.

крок 4. введіть у відповідні поля ім’я та прізвище, якщо ви вказували їх при реєстрації аккаунта, до якого відновлюєте доступ. Натисніть далі.

крок 5. якщо введені дані не відповідають один одному (тобто, ви невірно вказали ім’я та прізвище або адресу резервної електронної пошти), то гугл не зможе відновити ваш доступ.

крок 6. якщо ж ви вказали їх вірно, то на резервну адресу електронної пошти прийде перевірочний код, який потрібно буде ввести у відповідне поле на оновилася сторінці, як в способах, описаних вище. Після цього ви побачите свою адресу електронної скриньки гугл і зможете увійти в нього і/або поміняти пароль.

крок 7. якщо замість адреси електронної пошти ви вкажіть номер телефону, тоЗробіть це в міжнародному форматі, починаючи з коду країни + 7. Потім натисніть на блакитну кнопку далі.

Рис. 36 дані

крок 8. тепер система знову попросить вас вказати ім’я та прізвище, які ви написали в акаунті, так як система відновлення, незалежно від методики, одна і та ж. Вкажіть дані і натисніть далі.

Доступ до віддаленого аккаунту

Аккаунт гугл можна видалити. При цьому, повне його видалення відбувається тільки через тиждень після того, як ви це запросили.

По закінченню тижня ви вже не зможете відновити до нього доступ в будь-якому випадку, так як його не існує, але якщо тиждень ще не пройшов, ви можете спробувати це зробити.

Вам необхідно перейти на стартову сторінку сайту і натиснути на кнопку увійти у верхньому правому куті головної сторінки.

Після цього відкриється форма введення даних для авторизації – введіть в ній дані віддаленого аккаунта, а якщо ви їх не пам’ятаєте, то скористайтеся системами відновлення, описаними вище.

Повернутися до меню ↑

Висновок

Система захисту конфіденційної інформації гугл – одна з найнадійніших в інтернеті.

пов’язано це з величезною кількістю сервісів, які безпосередньо пов’язані з гугл.

У разі, якщо до аккаунту отримає доступ стороння особа, то воно може дізнатися дуже багато конфіденційної інформації – особистої, фінансової чи іншої.

Тому ставитися до облікових даних гугла потрібно максимально уважно.

Не рекомендується втрачати і забувати їх, зберігати в пам’яті системи та інше.

Так як в деяких випадках ви можете повністю втратити доступ до аккаунту через це (хоча в більшості випадків служба підтримки в росії досить лояльна і доступ відновлює, таке все ж відбувається не завжди).