Як вибрати спальний мішок

6-27-2019

Збираючись в багатоденний похід, необхідно продумати все до найдрібніших деталей і взяти з собою тільки найнеобхідніше. Особливо це питання стає гострим, коли мова заходить про вагу багажу. Але який би він не був, без спального мішка вам точно не обійтися.

Якщо Ви шукаете найкращий спальний мішок , то рекомендуємо купити його на сайті Лагерное снаряжение

Спальний мішок необхідно підбирати для тих умов, в яких воно буде експлуатуватися. Для теплого сезону підійдуть більш тонкі полегшені мішки, здатні зігрівати при температурі від +5 до +25 градусів. Для осінньо – зимового періоду слід вибирати більш щільні спальники, здатні утримувати тепло при температурах від +5 до -35 градусів.

Кокон – це той же спальник – ковдра, але сужений в ногах. Він як би огинає силует людини і володіє додатковим капюшоном.

Комбінований мішок – це суміш спальника та ковдри . Цей мішок має прямокутну форму, але при цьому до нього на блискавці пристібається капюшон.

Зовнішній шар повинен володіти такими характеристиками: зносостійкість, міцність і вологостійкість. Цим вимогам відповідають такі матеріали як нейлон і поліестер. Внутрішній шар повинен «дихати», бути приємним на дотик і м’яким. Найчастіше використовують натуральні бавовняні тканини, полікотон, фліс і нейлон.

Натуральний – в ньому використовують тільки пух білих гусей. До переваг спальників з таким наповненням можна віднести легкість, компактність і здатність добре утримувати тепло.

Синтепон, Холлофайбер, Файбертек, Термофайбер, Тінсулейт. Спальники з даними утеплювачем є прикладом вдалого співвідношення ціни і якості, вони дуже легкі, компактні і швидко сохнуть навіть в морозну погоду. До недоліків можна віднести наступні моменти: швидка “злежуваність” і недовгий термін експлуатації.

Зберігати в розгорнутому і підвішеному вигляді. Оптимально перебувати в спальному мішку в термобілизні або одязі з натуральних тканин, так буде більше зберігатися тепло. Тепер Ви знаєте, як вибрати спальний мішок і можете сміливо вирушати в похід. Все набагато простіше, ніж здається.