Як вибрати телевізор смарт тв

2-19-2020
Картинки по запросу "Як вибрати телевізор смарт тв"


По – перше, вибирати потрібно телевізор підходящий для вашого житла або відповідного особистим смакам розміру. По – друге, вибрати між LCD, LED або плазмовою технологією дисплея. В найближчому майбутньому сюди додасться ще OLED TV і QD TV, але зараз основна битва невпинно триває між LCD/ LED і плазмою. Не менш важливі й такі параметри, як частота розгортки, звук, якість зображення і роз’єми для підключення. Насправді практично все, що ви враховуєте при аналізі персонального комп’ютера або ноутбука, ви повинні враховувати і при порівнянні телевизоры смарт тв . Яскравість і глибина кольору, дозвіл і частота, звук і товщина панелі — ці параметри вендори успішно вдосконалюють, і це великий плюс для нас — звичайних покупців.

Так, безумовно, якщо порівнювати будь – якого гіганта типу Sony, наприклад, з Rolsen — різниця буде колосальною. Однак і тут різниця велика. У рамках однієї цінової категорії при одному і тому ж функціоналі в цілому телевізори дуже близькі за характеристиками. І ось тут і починається саме боротьба між функціональними можливостями телевізорів. Допитливий покупець в цьому місці має право дорікнути, що є ще десятки особливостей, які хотілося б порівняти — вбудований Blu – ray плеєр, наявність HDMI і USB, функції «картинка в картинці», медіа-плеєр та інші. Але Blu – ray абсолютно непопулярний; HDMI — всюди і в будь-яких кількостях; виходи USB — скільки завгодно; медіа-плеєр — відмінності в популярних форматах, якщо тільки (і то не дуже суттєва).

Це дуже важливий момент, оскільки тягнути Ethernet – шнур не кожен може собі дозволити чинності планування квартири, так і стирчить з – за телевізора зайвий шматок цього кабелю не додасть елегантності вашій квартирі. Набагато простіше один раз підключити телевізор до домашньої Wi – fi мережі і, якщо є необхідність, рухайте його по всій квартирі не прив’язуючись до Ethernet шнуру, поки не підберете підходящий помста. Ну а якщо WiFi – роутера немає — цей пункт пропустіть. Ці характеристики визначають набір додатків, які можуть працювати на телевізорі без гальм і зависань. Рекомендації за даними параметрами зводяться до того, що треба вибирати або середні характеристики цих параметрів на поточний модельний рік, або, якщо потрібна велика продуктивність, розглянути додаткову покупку ТВ – приставки або мультимедіа – центру. Ну і за ними слід Sony, який завжди радує якістю передачі кольору, однак, різноманітністю програм поки не може порадувати.
Також хочемо вам порекомендувати телевизоры смарт тв