Як вибрати Табірне спорядження

6-24-2019

Призначення екстремальний Тип Кокон Зовнішня тканина Paratex Steelplate (100% нейлон) Підклад Paratex Light (100% нейлон) Наповнювач Softie Premier amp; Reflectatherm Кількість шарів наповнювача 2 Нижня температура комфорту -20deg;C Екстремальна температура -50deg;C Довжина 220 см Ширина в плечах 80 см Ширина в ногах 55 см Довжина у згорнутому вигляді 30 см Ширина в згорнутому вигляді 25 см Вага 2 кг Капюшон Та Анатомічний капюшон Та Особливості: Кокон. Температура використання: комфорт: -10deg;C до -20deg;C, екстрім: -50deg;C.

Також хочемо вам порекомендувати Табірне спорядження капюшон анатомічної форми. Блискавка центральна, теплоізольована з блокуванням від мимовільного розстібання, два замку. Кругле дно. Петлі для просушування. Компресійний мішок. Довжина: 220-265 см. груди: 80 см. коліна: 65см. Стопи: 55см. Розміри в згорнутому стані: 30 см x 25 см. Вага: 2950 грам. Зовнішній матеріал – Paratex Steelplate(100% Nylon) Paratex Steelplate mdash; міцний, але дуже легкий нейлоновий матеріал, який володіє рядом важливих властивостей: повітрообмін, водонепроникність, вітрозахист. Матеріал має спеціальне водовідштовхувальне покриття DWR.

Steelplate перекладається як laquo; сталева плитаraquo;, що говорить про особливу міцності матеріалу. Він використовується як зовнішня тканина як в спальних мішках, так і в одязі. Підклад – Paratex Light(100% Nylon) Paratex Light ndash; надзвичайно щільна, але легка, не продувається гідрофобна нейлонова тканина. Має здатність відводити вологу від тіла і відмінно пропускає повітря. Волокна матеріалу зібрані в окремі пучки по 34 нитки, при цьому вага пучка складається всього 54 грами при загальній довжині ниток в ньому до 10 000 метрів. Кожне волокно в 10 разів тонше людського волосся, а простір між ними дозволяє волозі швидше випаровуватися, але зберігати температуру тіла незмінною.

Матеріал використовується в якості проміжного шару в деяких моделях теплого одягу і ідеальний для внутрішньої підкладки спальних мішків. Утеплювач – Softie Premier(100% Polyester) Softie Premier прем’єра. У цьому матеріалі використані базові принципи традиційного ізоляційного матеріалу Softie, однак технологія вдосконалена. В першу чергу це торкнулося системи виготовлення волокон, а також смол, які їх пов’язують. Це забезпечує більш міцну і м’яку ізоляцію. Це ексклюзивний матеріал в лінійці Snugpak, що забезпечує ізоляцію вищого класу. Підклад-Reflectatherm(100% Polyester) Reflectatherm mdash; металізований матеріал, спеціально розроблений з метою відображати спекотні сонячні промені. При цьому він зберігає тепло тіла і має прекрасну дихаючу здатність. Не збільшуючи обсяг і вага рюкзака матеріал додає, як мінімум на 15% тепла одязі туриста або спальному мішку