Як вибрати ставки на спорт

8-1-2019
Що вибрати: Форекс або ставки на спорт. Особливе поширення набув Форекс і ставки на спорт. Для того, щоб грати на ставках (займатися беттінг), вам доведеться звертатися до букмекерські контори. Іншими словами, зв’язуватися з посередниками. Також хочемо вам порекомендувати https://gori11a.bet/. Саме з – за цього багато часто порівнюють дані способи заробітку. Тільки у випадку Форекс вам доведеться звертатися до брокера. Проблема беттінг полягає в тому, що він практично схожий з азартною грою. Якщо ви подивіться безліч тематичних статей, то побачите, що каппери (люди, які роблять ставки на спорт) часто оперують різноманітними техніками, складними поняттями. Але досить просто подивитися на реальні заробітки. Статистика показує, що переважна більшість з них втрачають всі свої гроші. Це пов’язано з тим, що всі вони грають проти букмекерських контор, а вони маніпулюють коефіцієнтами. Іншими словами, ризик не відповідає потенційного виграшу.
Що стосується торгівлі на Форекс, то тут все значно краще. Ви можете вибрати валютну пару, що підходить вам найкраще, простіше прогнозується, тут все суто індивідуально. Не можна забувати про те, що ви можете підстрахуватися, використовуючи stop loss. У випадку ж зі ставками на спорт ви жертвуєте всім, чим ризикуєте. Недарма в багатьох розвинених країнах беттінг прирівняний до азартних ігор і повністю заборонений. Які ще проблеми можуть виникнути при виборі ставок на спорт. Досить просто подивитися на відгуки про великих букмекерських конторах. Вони говорять про те, що просто неможливо стабільно і багато заробляти на цій діяльності. Коли букмекер бачить, що вам постійно щастить, на вас неможливо заробити, він починає відрізати вам коефіцієнти. Часто бувають випадки, коли просто відмовляються платити чесний виграш. Таких випадків маса навіть у найбільших букмекерських конторах. Все із – за того, що вони створювалися виключно для заробітку на своїх клієнтах.
Що ж стосується брокерів, то тут такого практично немає. На деякі маніпуляції здатні так звані «кухні», але ви заздалегідь можете прочитати відгуки для того, щоб не зв’язуватися з такою сумнівною компанією. Чи є мінуси в торгівлі на Форекс в порівнянні зі ставками на спорт. Явний недолік лише один — вам доведеться витратити якийсь час на навчання. Але з часом ви будете вдосконалювати свої навички. А це означає, що невдалих угод стане суттєво менше. Тому, якщо ви готові працювати, постійно навчатися чомусь новому, накопичувати досвід, то потрібно вибирати торгівлю на Форекс зі стабільним брокером.
Чому важливі історії успіху на прикладі Джеймса Дейлі.