Як вибрати ставки на кіберспорт

8-1-2019

Гра пропонує безліч умов, на які можна поставити гроші і, можливо, отримати прибуток. Суть гри полягає в битві 2 команд 5 на 5, перемагає той колектив, який першим знесе трон противника. Також хочемо вам порекомендувати ставки на киберспорт, просто, але копнувши глибше – з’являється безліч механік і тонкощів геймплея, для освоєння яких потрібно багато часу. Навіть перегляд трансляцій матчів професійних команд приносить задоволення: ігри разумов на стадії піків/ банів, несподівані стратегії, раптові мувы і захоплюючі командні битви. Однак, іноді недостатньо просто дивитися матчі улюблених команд на про – сцені. Завжди можна додати трохи гостроти і хвилювання, щоб отримати максимум від гри.  

Хто знищить більше веж. Вони можуть відрізнятися в залежності від рівня підготовки команди, результатів попередніх зустрічей колективів один з одним і так далі. Коефіцієнти завжди вказуються перед тим, як потрібно зробити ставку, щоб у користувача завжди було чітке розуміння можливого виграшу в майбутньому. Найчастіше вони відображаються у двох форматах – американському або десятковому. Багато портали самі вирішують, який формат буде відображатися, але іноді користувач може сам обрати для себе кращий варіант.

Вони показують загальну суму виграшу, а не тільки прибуток. Часто ставки робляться на розкид результатів матчу. Для фаворитів зустрічі коефіцієнт розкиду буде -1.