Як вибрати ставки на футбол

8-19-2019


Ставки на кутові у футболі — один з видів подій, на які я ставлю регулярно. Також хочемо вам порекомендувати https://gor1lla.online/stavki-futboll Їх нескладно аналізувати, а по загальному малюнку гри команд можна передбачити як часто в матчі будуть кутові. Найкраще ставити на кутові в лайв, так як букмекери перед матчем дають досить низькі коэффиценты.

Тут важливо звернути на те, як команди розвивають свої атаки через центр, або через фланги. Наприклад, якщо одна з команд дотримується класичної тікі – таки, то не варто розраховувати на велику кількість кутових. Варто звернути увагу на команди, які швидко переходять в атаки, наступають по флангах, а ще бажано, щоб у складі колективів були високі гравці. Зверніть увагу на настрій команд.

Після того, як ви оцінили загальний стиль гри команд і їх настрій, зверніть увагу на передматчевий складу колективів, який з’являється за годину до матчу. Важливо, щоб усі основні гравці та високорослі футболісти були в основі. Зверніть свою увагу на погоду, адже вона дуже сильно впливає на хід матчу. У тому випадку, якщо йде дощ і поле розмите, гра стає непередбачуваною. Адже можливий уповільнений темп, а можливий і підвищений темп із збільшенням кількості помилок при прийомі і обробки м’яча, що гарантовано призведе до збільшення кол – ва кутових у матчі. Цей пункт дуже важливий при виборі ставки на кутові.

Ця одна з моїх улюблених стратегій для кутових, з допомогою якої можна досить просто обіграти букмекера. Я повністю дивлюся весь перший тайм онлайн, а потім дивлюся статистику і складаю приблизний прогноз того, як будуть грати команди у другому таймі.

У футболі досить часто буває ситуація, коли явний фаворит раптом пропускає м’яч у свої ворота і ніяк не може відігратися. Особливо ця стратегія ставок на кутові актуальна в кінці футбольного матчу, коли грати залишилося близько 25 хвилин. Фаворит підключає всі свої резерви і починає щосили тиснути на андердога, який його обіграє. При такому сценарії варто ставити на ТБ кутових.
Стратегія «на фаворита» до матчу.

Якщо з андердогом грає сильно мотивований фаворит, швидше за все він буде багато атакувати і пресингувати суперника, змушуючи допускати велику кількість помилок. У таких випадках є сенс ставити на перемогу фаворита з кутовим, або можна взяти мінусову фору на фаворита. ( не знаєш що таке фора. дивись розшифровку подій в ставках.