Як вибрати сонячний колектор

8-21-2019


Плоскі сонячні колектори HEWALEX застосовуються для нагріву води в приватних.

Плоскі сонячні колектори HEWALEX застосовуються для нагріву води в приватних.
Сонячні плоскі колектори HEWALEX мають польське походження і відрізняються надійністю.
Вакуумний сонячний колектор без тиску AC – VG – 25( для великих обсягів води).
Вакуумний сонячний колектор без тиску AC – VG – 50( для великих обсягів води).

Вакуумний колектор SC – LH3 використовується в сонячних системах закритого типу с.
Вакуумний колектор SC – LH3 використовується в сонячних системах закритого типу с.
Термосифонні безнапірні сезонні сонячні колектори – готова до експлуатації комплексна.

Також хочемо вам порекомендувати сонячний колектор пiдключить – пристрої, завдання яких полягає в зборі теплової енергії сонця. Колектор не перетворює сонячну енергію в електричну.
Це дозволяє використовувати його для організації гарячого водопостачання в приватному будинку або на промисловому об’єкті.
Нагріваючись сонячними колекторами, теплоносій передає свою енергію в бак – акумулятор, який накопичує гарячу воду. Циркуляція води відбувається за рахунок різниці температур в баку – акумуляторі і колекторі.
Кожен з цих видів має свої особливості і характеристики, що дозволяють точно підібрати і купити сонячні колектори в Києві, а також в інших містах України, які будуть успішно вирішувати завдання водопостачання у вашому будинку або виробничому об’єкті.

Використовувати сонячні колектори можна для водопостачання як житлових, так і адміністративних (готелів, санаторіїв, навчальних закладів, медичних установ), промислових, виробничих об’єктів.
Києві, забезпечивши свій будинок гарячим водопостачанням.

Завдяки наявності власних складів продаж і доставка колекторів по Києву здійснюється нами в максимально стислі терміни. Все обладнання сертифіковане і підлягає обов’язковому тестуванню, що дозволяє виключити ймовірність дефекту. Звернувшись до нас, ви зможе не тільки вибрати і купити підходящий колектор, але і отримати консультацію по установці і експлуатації обладнання, що купується, а також скористатися нашими послугами з монтажу та подальшого обслуговування встановленої геліосистеми.