Як вибрати сонячні батареї

9-11-2019

Как выбрать солнечные батареи
Як вибрати сонячні батареї для своєї сонячної системи.
Також хочемо вам порекомендувати сонячні батареї в Україні
У цьому короткому огляді ми розглянемо лише ключові моменти, розуміння яких абсолютно необхідно при самостійному виборі сонячних батарей (фотопанелей). Вони, безсумнівно, зможуть бути корисними для початківця «альтернативщика», або просто цікавиться людини.
Отже, ви зацікавилися сонячною енергетикою. У вас є будинок, або площі для розміщення фотопанелей. Але різноманітність фотопанелей на ринку так велике, що ви не впевнені у виборі. Технології сонячних батарей ростуть, як на дріжджах, при цьому витрати на їх виробництво знижуються, а ефективність (ККД) перетворення сонячної енергії в електричний струм зростає. Вибір правильних фотоелектричних модулів може сприяти значній економії електроенергії протягом багатьох років. Так само продовжити або скоротити термін окупності вашої фотоелектричної системи в цілому. Таким чином, оптимальна покупка дуже важлива.
Сонячні батареї бувають двох основних типів: кремній – кристалічні і тонкоплівкові. Обидва типи мають свій набір переваг і недоліків. У цілому, технологія кристалічного кремнію була першою. Цей факт викликає більшу довіру до кремній – кристалічним панелям, на відміну від більш нових тонкоплівкових. Кремній – кристалічні панелі не так ефективні в сильну спеку і в тіні, як тонкоплівкові. Але їм немає рівних в більш прохолодну погоду. Однак тонкоплівкові сонячні батареї дешевше і швидко нарощують перетворення сонячної енергії в електричний струм.
Для початку необхідно визначити, який тип сонячної технології підходить саме вашим цілям. Наприклад, якщо в найближчому майбутньому ви планували перекладати черепицю на даху, то вам підійде сонячна черепиця. В іншому випадку вам підійдуть стандартні фотопанелі. Якщо ж вас цікавить заробіток на зеленому тарифі, то увагу слід звернути на максимальне вироблення і ККД.
Мережева сонячна електростанція для будинку і зеленого тарифу, піковою потужністю 10 к.
Мережева сонячна електростанція для будинку і зеленого тарифу, піковою потужністю 15 к.
Мережева сонячна електростанція для будинку і зеленого тарифу, піковою потужністю 20 к.
Мережева сонячна електростанція для будинку і зеленого тарифу, піковою потужністю 30 к.
Повністю прозорий сонячний елемент, який може зробити кожне вікно і екран джерелом живлення. Огюст Мушо і Абель Пифре. СПРАВОЧНИККак вибрати сонячні батареї для своєї сонячної системи.