Як вибрати сканер штрих – коду

6-22-2019

Как выбрать сканер штрих - кода
Протягом останніх декількох років масово застосовуються штрих – коди. Ми знаходимо їх на етикетках одягу, продовольчих і промислових товарах, тобто на всіх продуктах, які продаються у магазинах. Штрих – код містить інформацію про найменування продукту, його обсягу (ваги, розміру), виробника, країни походження товару, ціни. Для того, щоб все це можна було миттєво прочитати, потрібен сканер штрих – кодів.

Також хочемо вам порекомендувати A-TRADE
Що таке сканер штрих – коду. Це відносно новий пристрій, який служить для зчитування, декодування і передачі в комп’ютер даних, що містяться в штрих – коді. Перші сканери кодів були оснащені світлодіодами. Вони вимагали тісного зближення пристрої з кодом. В даний час у продажу є також лазерні сканери, які дозволяють зчитувати інформацію навіть з більшої відстані. Сканери можуть зчитувати одномірні коди, так звані ступінчасті (1D), і двовимірні коди (2D). Для читання кодів 1D використовуються як лазерні зчитувачі, так і оснащені світлодіодами, а для 2D – кодів використовуються сканери машинного зору.

Цікаво, що майже будь-смартфон, що має камеру, може бути оснащений спеціальним додатком для читання штрих – кодів.
Мають щільний і дуже міцний корпус, який добре витримує механічні пошкодження.
Цей тип сканера дуже удобнен у використанні, адже для його експлуатації не потрібні кабелі. Деякі моделі оснащені USB – приймачем, що мають форму флешки. Таке рішення має ще одну перевагу, адже станція стає одночасно зарядним пристроєм читання.

Бездротовий сканер штрих – коду з пам’яттю – це сучасний сканер для сканування кодів 1D і 2D. Завдяки вбудованому модулю bluetooth, зчитувач без проблем може з’єднатися з будь-яким мобільним пристроєм. Такі сканери обладнані внутрішньою пам’яттю, завдяки чому, незважаючи на втрату дальності, відскановані коди автоматично зберігаються у пам’яті пристрою. З допомогою такого зчитувача можна проводити інвентаризацію. Він також має дуже міцну батарею, завдяки чому без проблем витримує цілий день інтенсивної роботи в кілька тисяч сканів. до уваги потенційних покупців представлені сканери штрих коду з пам’яттю. Принципова різниця між одним і другим сканером є результатом застосування різних технологій для створення падаючого світла на штрих – код.