ЯК ВИБРАТИ САНТЕХНІКУ

4-27-2018

Правильний вибір якісної сантехніки у ванній кімнаті або може позбавити вас від постійного головного болю в майбутньому. Адже із-за неякісного сантехнічного обладнання за добу може просочитися до 1000 літрів води, а це, погодьтеся, чимала цифра. Багато вважають вітчизняну сантехнічну продукцію дуже неякісної та ненадійною, але це омана. Рекомендую по адресу

Асортимент матеріалів, з яких виготовляють сантехнічну продукцію, досить широкий, і кожен матеріал має свої плюси і мінуси. Найбільш поширеним матеріалом є фарфор. Вироби з цього матеріалу досить просто утримувати в частоті, а так само фарфор вважається екологічно чистим, що так само є важливим фактором. Сантехніка з чавуну. Відразу приходить на розум сантехніка радянських часів, яка ніяк не асоціюється з витонченими формами. Однак у наш час чавунні вироби досить сильно змінилися і стали набагато симпатичніше. До того ж чавун – це матеріал, слабо піддається корозії, накопичує тепло і міцний, що відрізняє його від інших металевих виробів. Сталева сантехніка легка і коштує досить дешево.

Однак, вироби із сталі мають ряд недоліків. Вона погано зберігає тепло, раковина або ванна з сталі може відчутно прогинатися, а так само присутня досить неприємний металевий дзвін, коли ви набираєте ванну або просто миєте, наприклад, посуд. Досить нещодавно з’явився ще один вид сантехнічного матеріалу. Це акрил. Складається він з пластику і здійснюється переважно в Голландії. Вибрати виріб з акрилу досить просто – чим більше товщина матеріалу, тим краще. До плюсів такої сантехніки можна віднести ударостійкість (не страшні падіння важких металевих предметів), так само, якщо у вас на виробі з акрилу утворився скол або тріщина, то закрити її не складе особливої праці.

Такі вироби довго зберігають тепло, на дотик приємніше всіх перерахованих вище, а це, погодьтеся, грає далеко не останню роль. Якщо ви не обмежені в засобах, то вибір сантехніки з акрилу буде найбільш вигідним вкладенням і захистить вас від неприємних ситуацій, пов’язаних з поломками, що в подальшому. Поради при виборі дизайну давати досить складно. У кожного, як кажуть, свій смак. Тим більше в даний час є з чого вибирати, адже на ринках присутня величезна кількість різноманітних кольорів і форм.