Як вибрати рюкзак для ноутбука

9-23-2019

Как выбрать рюкзак для ноутбука
Все просто – в сумку зазвичай влазить тільки сам ноутбук і максимум парочка аксесуарів. А в рюкзаку поміститься комп’ютер, аксесуари і ті дрібниці, які ви постійно носите з собою.
Також хочемо вам порекомендувати https://gadgets.ua/uk/catalog/ryukzaki-dlya-noutbukiv/

Причому рюкзак зручніше, ніж сумка – він не відтягує руки або одне плече, а рівномірно розподіляє навантаження. Це особливо важливо для власників потужних ігрових ноутбуків, вага яких може перевищувати 3 кілограми. На що ж звернути увагу при виборі. Краще всього, якщо це буде щось непромокальне, тому що якщо потрапити в дощ і намочити ноутбук – доведеться його ремонтувати. Інший варіант – просто придбати додатковий чохол для рюкзака, який захистить від вологи. ua до деяких моделей дають такий чохол в подарунок. Щоб всі аксесуари не лежали великою купою, потрібно як можна більше кишень і додаткових відділень. Дуже бажано, щоб відділення для самого ноутбука було виконано з м’якого і пружного матеріалу – це додатково захистить його при перенесенні.

Найбільший недолік рюкзака – це те, що він постійно знаходиться ззаду. У натовпі злочинці запросто можуть непомітно відкрити блискавку і дістати з нього все, що завгодно. Тому вибирайте моделі з прихованою блискавкою (вони позначені як «anti – theft») і з міцного матеріалу, який не можна прорізати ножем. І все одно на всяк випадок найцінніші речі кладіть у відділення, яке прилягає до спини. Ремені рюкзака повинні бути м’якими і не врізатися в плечі. Також дуже допоможе вентиляційна вставка для спини. Всі, хто носив ноутбук в теплі і спекотні дні, напевно погодяться, що вона дуже сильно полегшує життя. А ще дуже бажано, щоб у ременях був потайна кишеня для дрібниць – пластикових карт, готівки, ключів, флешок. Це дозволить не знімати кожен раз рюкзак з плечей, а швидко діставати часто потрібні речі.