Як вибрати ремонт телевізора

7-18-2019


Що з вашим пристроєм не так. Він не включається, немає зображення або підсвічування, пропав якийсь один колір або кілька, немає звуку або з’явилися якісь перешкоди, не працює якийсь з роз’ємів (HDMI, USB і т. ) або ви не можете налаштувати канали. Не проблема – в нашому сервісному центрі  майстра впораються з Ремонт телевизоров поставленим завданням і в короткі терміни діагностують і усунуть несправність.

Найчастіше вийшов з ладу блок живлення і в такому випадку необхідний ремонт живлення інвертора або розгортки. Після того як наші майстер проведе діагностику, він зникне.
Причиною цього може бути перепад в мережі електроенергію і підсвічування просто прогорить. Якщо вам необхідний ремонт підсвічування телевізора, то ми в короткі терміни впораємося з поставленим завданням і усунути несправність. Це найчастіше відбувається в результаті поломки мікросхеми або увімкнення. Тоді ми просто зробимо ремонт, так як ці елементи частіше підлягають ремонту, а не заміну.
Швидше за все необхідна буде ремонт або заміна матриці телевізора.

Найчастіше це викликано тим, що вийшов з ладу сам екран, матриця. У такому разі в нашій майстерні ми проведемо ремонт або заміну екрану телевізора.
Якщо при підключенні у роз’єми телевізор не подає ніяких сигналів, тоді ми зробимо заміну вийшли з ладу роз’ємів. Ціна телевізора зазвичай складається з вартості самої роботи та встановлених у ході ремонту деталей. Початкова вартість ремонту складаємо 350 грн і до доцільності. З повним переліком цін ви можете ознайомитись в таблиці обравши вас несправність. Під час роботи якщо ми буде використовувати б/ у деталі, встановлюючи їх на свою техніку. Також в тому випадку, якщо ви приносите нам на ремонт понад 3 одиниць техніки. У нашій майстерні по ремонту телевізорів ми в якості виконуваних робіт і професіоналізм наших майстрів,