Як вибрати ремонт комп’ютера

10-2-2019


Наш сервісний центр  надає послуги по ремонту комп’ютерів різних виробників. Ми виконуємо не тільки складний компонентний ремонт, але також проводимо повну чистку комп’ютерів від скупчень пилу, встановлення програмного забезпечення, налаштування інтернету, налаштування роутерів, очищення від вірусів і т. Але не так просто знайти професійне виконання робіт і високу якість замінених деталей за прийнятною ціною. Що відрізняє наш сервісний центр від інших.
Також хочемо вам порекомендувати встановлення windows

Швидке виконання замовлення і зручний сервіс — 70% поломок усуваються протягом 1 години. Гарантія на весь ремонт, включаючи замінені запчастини, на 100 днів. У разі, якщо повторно відбудеться поламка, наші майстри абсолютно безкоштовно лагодити ваш комп’ютер, або ми повернемо повну вартість ремонту.

Наш сервісний центр  проводить ремонт комп’ютерів різних виробників. Наші інженери володіють багаторічним досвідом у роботі з комп’ютерною технікою, тому з легкістю вирішують навіть найскладніші поламки. Варто переглянути цілісність підключення системного блоку до електромережі, перевірити працездатність живленого кабелю. Якщо це не допомогло, варто перевірити мультиметром цілісність кабелю. Замініть цей кабель на інший, обов’язково відключивши перед цим харчування.

Значить потрібно купити новий кабель.
Більш складною причиною може бути несправність материнської плати. Точну причину можуть встановити наші майстри в сервісному центрі.
Комп’ютер дуже гальмує. Причина може полягати в смітті, який скупчився в системі. У нашому сервісному центрі фахівці можуть повністю почистити систему і оптимізувати роботу програм, що в кілька разів прискорить роботу вашого пристрою. Причиною може бути скупчення пилу і бруду, висохла термопаста, вихід з ладу системи охолодження. Точну причину можуть встановити в процесі діагностики наші інженери. Вони проведуть повну очищення системного блоку і відновлять роботу охолоджувальної системи.

На моніторі немає зображення або немає сигналу. Причина може полягати у виході з ладу кабелю USB, поламки відеокарти або проблеми в роботі монітора. Комп’ютер включився, але ОС не завантажується. Причиною можуть бути проблеми з підключенням компонентів комп’ютера, поламки жорсткого диска або материнської плати, збої в роботі Windows, зараження вірусом. Наші інженери швидко встановлять точну причину поламки і усунуть її в короткі терміни.
Зв’яжіться з нами, якщо ви зіткнулися з поламкою свого комп’ютера. Довірте свого незамінного помічника в руки досвідчених професіоналів.