Як вибрати програму правильного харчування!!!!

10-9-2019

Якщо Ви робите все правильно, але результату не досягаєте, значить, щось Ви робите не правильно. Мало хто з цим сперечатиметься. Всі успіхи в спортзалі часто перекреслюються звичайним харчовим раціоном. Саме тому ми тут приділяємо таку значення індивідуальної програми харчування. Програма тренувань, складена під конкретного споживача наших послуг, завжди включає індивідуально підібраний раціон харчування. Стандартних програм харчування дуже багато, і це виправдано причинами, за якими людина вдається до таких заходів.

А це ще один фактор, за яким при регулярних заняттях спортом необхідно підібрати правильний раціон їжі. Інтенсивні вправи вимагають повноцінного відновлення витрачених калорій, але при цьому продукти повинні приносити користь, а не зводити нанівець всі ваші зусилля у спортзалі. Всі наші програми не просто набір рецептів для різних випадків, але і наслідок роботи кваліфікованих дієтологів, і точний розрахунок необхідних до вживання білків, жирів, вуглеводів і калорій спільно з рекомендаціями по кількості прийомів їжі. Скласти здоровий і збалансований раціон з урахуванням смакових переваг. Не завжди вдається відразу підібрати стовідсотково правильну схему живлення, тому дуже важливо подальше спостереження, консультації та коригування.

Дуже важливо отримати своєчасну допомогу і підтримку, а так само відповіді на всі виникаючі питання в режимі онлайн. Індивідуальна програма тренувальних занять включає в себе всі вище перераховані моменти. Завдання команди – поліпшити спосіб життя клієнтів, наші інструктори не допустять, щоб Ваші зусилля пропали марно. Повний список прийомів їжі з описом страв і продуктів для кожного рази. Складання програми індивідуального харчування відбувається з урахуванням персональних особливостей кожного учасника: смакові уподобання, алергії та різні медичні протипоказання, фінансові та інші обмеження. При необхідності особистої консультації з будь-яких питань, пов’язаних з харчуванням, Ви можете в будь-який час звернутися до нас.