Як вибрати приставку NEXON X1

5-13-2019

not found
Як підключити ТВ-приставку до Інтернету.
Також хочемо вам порекомендувати tv-pristavki.com.ua/products/tv-pristavka-nexon-x1
Якщо ви думаєте, що вибрати — вбудовану систему SmartTV або зовнішню “розумну” приставку, то віддавайте перевагу останньому варіанту.
Справа в тому, що цей гаджет, а саме цифрова приставка, має більш широкий спектр функцій і налаштувань. Приставка Смарт ТВ дозволить переглядати онлайн фільми і телепередачі, серфити в Інтернеті, спілкуватися в Skype і соцмережах, грати в улюблені ігри — і все це з екрану ТБ. Як швидко налаштувати доступ в Інтернет на ТВ-приставки. Сучасні моделі TV – приставок — це компактні мультифункціональні пристрої, які здатні перетворити звичайний телевізор в зручний для користування гаджет. Купівля Smart tv box з легкістю замінить супутникову антену. У цій статті розглянемо, що необхідно для підключення до Мережі і яка послідовність дій. Саме з допомогою цього девайса найзручніше підключити Smart TV приставку до мережі Інтернет. За замовчуванням ця функція вимкнена. Для того, щоб включити її, перетягніть повзунок в активний режим. Після декількох секунд пошуку, пристрій виведе на екран список доступних бездротових мереж. У цьому списку виберіть вашу мережу Wi – Fi. Якщо ваш роутер налаштований правильно, підключення до точки доступу займе лічені секунди. Підключення андроїд тв приставки до Інтернету по Wi – Fi дозволить розмістити телевізор у будь-якому куточку будинку або квартири, в межах доступу сигналу роутера — так ви не будете прив’язані до довжини кабелю. Головна перевага — підключайте і інші гаджети паралельно з телевізором. Підключення ТВ приставки через інтернет – кабель. Інший спосіб під’єднання android tv box до глобальної мережі — це використання кабелю Ethernet. Знайдіть на корпусі TV – боксу роз’єм типу RJ – 45 (відзначений на малюнку) і підключіть до нього кабель; Зайдіть в меню і активуйте повзунок навпроти пункту “Ethernet”. Після декількох секунд автоналаштування, з’єднання з мережею Інтернет в більшості випадків встановлюється автоматично; Якщо підключення не здійснилось — налаштуйте його вручну.
Єдина відмінність — в полі введення IP – адреси додайте або відніміть від останньої цифри одиницю. Такий метод з’єднання дозволяє приставці по максимуму використовувати можливості інтернет – кабелю, не розділяючи швидкість передачі інформації між декількома пристроями. Однак на практиці цей тип підключення менш зручний, ніж бездротової. А все тому що вам доведеться виділяти окрему лінію для підключення андроїд ТВ приставки або постійно перемикати кабель між кількома пристроями. Тому для більшої зручності варто подбати про покупку роутера заздалегідь. Перетворіть ваш телевізор в мультимедійний центр розваг і користуйтеся всіма перевагами сучасних TV – боксів.