Як вибрати митного брокера

6-21-2019


Менеджери таких компаній прагнуть знайти фірми, головною послугою основною діяльністю яких було б митне оформлення товарів. Наприклад, в цілях економії співробітники відділу ЗЕД виробляють митне оформлення самостійно. У більшості випадків така економія не може бути вигідна. Також хочемо вам порекомендувати https://ccbgroup.com.ua/

Давайте розберемося, які можуть бути ризики і на що важливо звернути увагу при виборі митної компанії. Згідно з психологічним дослідженням, звичайний співробітник ЗЕД – відділу завжди боїться припуститись помилки, внести невірні дані в документацію або бути некомпетентним в особистому спілкуванні з представниками митниці. Іншими словами, не ризикують брати на себе повну відповідальність за процедуру.

Адже нюансів достатньо, і всі вони впливають на результат. Щоб уникнути таких ризиків, отримати якісну послугу і скоротити час оформлення, керівники компаній прагнуть знайти професіоналів у цій сфері. І їх кількість постійно коливається, у зв’язку з закінченням терміну дії ліцензії, входом/ виходом на/ із ринок нових гравців і т. Тому наявність актуальної ліцензії, мабуть, найважливіший атрибут хорошого митного брокера. І це перше, що необхідно перевірити при виборі.

Важливо зібрати інформацію про установчої документації, історії фірми, склад засновників, а також самому генеральному директорі. Бувають випадки занесення в документацію фіктивного глави фірми. Тому, у випадку невиконання зобов’язань, судитися не буде з ким. У серйозному бізнесі без професійного митного брокера просто не обійтися. Також рекомендуємо дізнатися про наявність філій в інших містах і митницях. Чим ширше охоплення у компанії – тим більше у неї можливостей і впливу, а, отже, інструментів для якісного вирішення ваших завдань.

Важливу інформацію про репутацію можна отримати з бази клієнтів, що зацікавила вас компанії, а також – за реальними відгуками про їх роботу. Слід зазначити, що вибір брокерської компанії може залежати від частоти і обсягу одержуваних вантажів. Так, оформити одиничні замовлення можна довірити і невеликий брокерській фірмі. Для більш серйозних вантажів краще витратити час на пошуки постійного і надійного партнера.

Висновок: з урахуванням всіх наведених вище факторів, ідеальним варіантом буде компанія, що надає комплексну послугу логістичного ланцюжка з ліцензією митного брокера. Тільки в цьому випадку ви отримуєте повний комплекс необхідних послуг, пов’язаних з доставкою і митним оформленням. При цьому, з найменшими витратами і у відповідний термін. Пишіть, ми з радістю відповімо.