Як вибрати масовий пошук доменів!!!!

9-18-2019

Домени на кирилиці: чи варто. А Ви помітили наскільки популярно останнім часом в інтернеті використовувати для розміщення сайтів домени на кирилиці. Не те щоб це стало зовсім вже масовим явищем, але досить багато власники нових веб – сайтів вирішують прописати доменне ім’я кирилицею. Ну судіть самі: для російськомовних інтернет – користувачів, особливо тих, які не дуже дружить з англійською, набагато простіше запам’ятати кращі жарти. Погодьтеся, що доменне ім’я кирилицею виглядає набагато зрозуміліше і приємніше. А тепер подумайте: для просування веб – сайтів кириличні домени – проблема чи ні. Щоб отримати правильну відповідь, давайте розглянемо, які існують у доменів на кирилиці недоліки і переваги. Також хочемо вам порекомендувати https://regery.com.ua/ru/bulksearch

Зручність для користувачів російськомовного сегменту інтернету. З доменами на кирилиці «вміють» працювати всі сучасні браузери. Красиво виглядають на сайтах – візитках і в складі візуальних елементів інших видів інтернет – реклами. Велика кількість вільних, доступних для використання, доменів (порівняно з більш звичними зонами латиницею). Особливо корисно при наявності візуальної реклами на білбордах, а також по ТБ і радіо, адже така адреса веб – сайту набагато легше запам’ятати. Доменні імена кирилицею цілком адекватно знаходяться в Google, незважаючи на суперечки про це. Перший неприємний момент, який приносять кириличні домени – проблеми з кодуванням. Для цього використовується спеціальний метод перетворення символів під назвою Punycode.

Саме так її і сприймають пошукові системи і при цьому не вважають його человекопонятным урлом (ЧПУ). Крім того, конвертований варіант потрібно використовувати скрізь при роботі над сайтом. Необхідність вибору хостингу, у якого є підтримка доменних імен на кирилиці. Незвичність для англомовних інтернет – користувачів, так і всього світу в цілому, який вважає адреси сайтів на латиниці стандартом. Важко набрати домен на кирилиці в адресному рядку, якщо на клавіатурі немає російської розкладки. Звичайно можна знайти вихід, використовуючи Windows – додаток , ми не можемо рекомендувати Вам використовувати домени на кирилиці – недоліки, які були перераховані, суттєво зміщують чашу ваг вибору в свою сторону. Особливо не рекомендуємо переносити сайт на інший домен кирилицею, якщо він давно існує на звичному адресі на латиниці. Навіщо створювати труднощі на шляху просування сайту методами SEO, якщо є більш простий класичний варіант.