Як вибрати латексний матрац

2-12-2020
Картинки по запросу "латексний матрац ekon"


Латексні матраци стрімко набрали популярність завдяки привабливим цінам і експлуатаційними характеристиками, в числі яких еластичність, зносостійкість, гігієнічність і гіпоалергенність. Вони мають відмінні ортопедичні властивості, не накопичують пил і вологу, не мають запаху. Латекс – наповнювач, який використовується в матрацах будь-якої цінової категорії, тому в цьому розділі Ви можете придбати дешевий латексний матрац з штучного матеріалу, так і елітний із натурального. Додаткову корисну інформацію Ви можете прочитати внизу цієї сторінки. По – перше, це наповнення матраца. Якщо Вам потрібна проста і легка модель, яка буде використовуватись, скажімо, для вирівнювання поверхні, то Вам підійде матрац, що складається з одного наповнювача – цілісної латексної плити. У цьому випадку пружність досягається за рахунок природних властивостей матеріалу. Також хочемо вам порекомендувати матрасы по низким ценам від компанії ekon.

У цій категорії особливою популярністю користується Latex Combo Gel 22 см – без-пружинний матрац середньої жорсткості. Якщо необхідний матрац з більш високими ортопедичними властивостями, то варто розглянути комбінований варіант, до складу якого входить не тільки латекс, але і інші наповнювачі, такі, як кокосова койра. Матраци такого типу можуть мати різну жорсткість сторін. Завдяки прошарку з латексу досягається максимальний комфорт. Дана категорія матраців дорожче інших, але відрізняється самими високими ортопедичними показниками, здатними в рази поліпшити якість сну. Огляд матраців з натурального і штучного латексу. Як відомо, латекс буває натуральним і штучним. Натуральний латекс зроблений на основі соку каучукового дерева (близько 50% складу) та допоміжних речовин.

Штучний латекс – це сучасний пінополіуретан, повністю синтетичний матеріал. За своїми характеристиками натуральний і штучний латекс відрізняються несуттєво, різниця полягає лише в ціні. Якщо Вам потрібен дешевий латексний матрац, то краще купити  з штучного латексу. Не будемо зупинятися на таких характеристиках, як висота і жорсткість, оскільки вони залежать виключно від особистих переваг і особливостей спального місця. Як правило, універсальним варіантом по жорсткості, який підходить більшості людей, вважається середня жорсткість матраца.