Як вибрати комплекти відеоспостереження

1-14-2020

Как выбрать комплекты видеонаблюдения
Оскільки близько 52% всіх зломів в будинку, відбуваються протягом дня. Камери безпеки є ключовим компонентом у системах домашньої безпеки і мають безліч типів з великою кількістю функцій.
Також хочемо вам порекомендувати Комплекты видеонаблюдения
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.
Камери безпеки є ключовим компонентом у системах домашньої безпеки і мають безліч типів з великою кількістю функцій.
Нижче наведені деякі важливі функції, які слід враховувати при виборі домашніх камер безпеки.
Камери з виявленням руху можуть надсилати вам повідомлення, коли камера фіксує рухом у своєму полі зору. Ці повідомлення можуть попередити вас про підозрілу діяльність, щоб ви могли стежити за ситуацією.
Поле зору відноситься до того, наскільки широкий кут може записуватися камерою. Це важливо, тому що це вплине на кількість камер, в яких ви будете потребувати, і де їх слід розмістити.
Звукова функція може посилатися на вашу камеру, отримуючи звук через мікрофон, що випромінює звук через динамік або і те, і інше. Камери з обома можуть подвоїтися як домофони.
Камера з Wi – Fi може підтримувати бездротовий зв’язок з вашою домашньою мережею, що може бути дуже зручно для установки, а також менш чутливе до відключення, оскільки в ній немає проводів, які можна було б обрізати.
Відстань, з якого ваша камера може записувати зображення в ситуаціях з низьким рівнем освітленості, може мати великий вплив на її ефективність, оскільки часто злочинна діяльність може відбутися вночі.
Очевидно, що якщо камера коштує дорожче, ніж цінні речі, які ви намагаєтеся захистити, то це не служить меті. Вартість є фактором для прийняття кожного рішення про покупку.
Дозвіл визначає, наскільки точним буде зображення з вашої камери. Чітко видиме зображення дуже корисно при спробі ідентифікувати особи або елементи в зображеннях, записаних у вашій камері.
Самий простий спосіб, для відправної точки вибору камер безпеки це поділ їх на дві групи: внутрішні камери і зовнішні камери. У той час як кожна з цих груп має різні стилі камер всередині них, ці відмінності стануть очевидними при порівнянні функцій, тому поділ їх далі не потрібно.
Обидва типи камер безпеки доступні як автономні пристрої.