Як вибрати комп’ютерне обслуговування в офіс

8-9-2019


Це послуга комплексного обслуговування і перевірки офісного обладнання: комп’ютерів, серверів, мережевого обладнання, принтерів, БФП. Всієї техніки, від якої безпосередньо залежить працездатність компанії.
Також хочемо вам порекомендувати it-services.com.ua
Як мінімум, це загрожує купівлею нового обладнання і незапланованими витратами.
Як максимум, простої офісної роботи – це недоотриманий прибуток, втрата важливих замовників, проблеми з постачальниками і т.
Саме тому краще тримати руку на пульсі та не допускати перебоїв у роботі, пов’язаних з технікою.
Це профілактична міра, яка допоможе підтримує стан всієї ІТ структури компанії. Її завдання – швидко зорієнтуватися у ситуації та запобігти робочий колапс, коли раптово важливий комп вийде з ладу. Не допустити поломку дешевше, ніж купити нову техніку. Якщо ви будете заздалегідь знати, що техніка потребує апгрейді, ви зможете закласти це необхідні витрати заздалегідь, не витягуючи гроші з обороту при форс – мажорі. Перевірка встановленого відразу покаже, хто грає в танчики в робочий час, а хто не відволікається від процесу.
Середнім і малим підприємствам, яким немає необхідності в найом сисадміна на постійну роботу, але при цьому важливі безперебійна робота колективу і ідеальний стан офісного обладнання.
Так, договірне адміністрування вигідніше, ніж утримання додаткового співробітника.
Один виклик майстра для проведення діагностики від 250 грн. Навіть з урахуванням 4 – х викликів в місяць економія очевидна.
Насамперед, укладається договір з підприємством. В ньому прописуються всі умови співробітництва, кількість одиниць оргтехніки і частота перевірки.
Остаточна вартість послуги залежить від того, скільки комп’ютерів, принтерів та іншого обладнання в вашому офісі. Всі нюанси обговорюються в індивідуальному порядку, а форс – мажори вирішуються по дзвінку.
Наші співробітники будуть на сторожі працездатності вашої техніки, допоможуть швидко вирішити всі виниклі проблеми та знизити ризики, що пов’язані з його поломкою.
Що являє собою IT аутсорсинг.
Це послуга комплексного обслуговування і перевірки офісного обладнання: .
Хочете недорого замовити сайт. У нас Ви можете отримати бажаний результат .