Як вибрати капу для карате

2-4-2020

Как выбрать капу для карате
Скільки грошей можна заощадити за допомогою хорошої боксерської капи. Давайте рахувати разом: у людини є до 32 корінних зубів. А якщо серйозно, ця річ більшою мірою захищає ваші губи і язик, ніж зуби. Саме губи легко лопаються, вдаряючись об нічим не незахищену поверхню зубів, а зашивати таке розсічення – задоволення, повірте, не з приємних. Теж саме можна сказати і від травмах мови, яка при невдалому розкладі і відсутності захисту можна просто відкусити. Як би те ні було, купівля гідною капи за зовсім невеликі гроші практично повністю позбавить вас від ризику фінансових втрат і неприємних візитів у травматологічний пункт. Також хочемо вам порекомендувати все для карате у нас великий і різноманітний вибір.

Як вибрати капу для єдиноборств. Якщо ви сильно обмежені у фінансах, можна купити самий базовий варіант – це краще, ніж нічого. Через хвилину вона не буде спадати, щільно сидячи на ваших зубах. Одна проблема: такі моделі захищають, але досить швидко прокусиваются і втрачають форму. Інший варіант – так звана двошарова капа, яка коштує трохи дорожче, але складаються з двох шарів. Перший, зовнішній – гумка, яка захищає капу від прокусування нижніми зубами, а також дає додатковий захист для ваших губ. Внутрішній – гель, який точно також, як одношаровий варіанти “вариться” і приймає форму вашого прикусу.

Як правило, двошарові моделі мають більш близьку до анатомії щелепи форму, зручно розташовуються в роті і служать набагато довше. Варто згадати і про третій різновиди спортивних капи. Часто трапляється, що з часом ваша капа починає мати специфічний смак і викликає стійку відразу. Для вирішення цієї проблеми і випускаються ароматизовані капи. Вони мають ароматний запах і навіть смак, який тримається досить довго і доставляє масу приємних відчуттів кожен раз, коли ви одягаєте вашу капу. Один з найбільш популярних смаків – м’ятний. Для того, щоб купити боксерську капу, отримати консультацію і дізнатися більше інформації про капах для єдиноборств – телефонуйте на гарячу лінію, зазначену на самому верху сайту. Будемо раді відповісти на всі ваші запитання.