Як вибрати доставку обідів в офіс!

8-14-2019

У цій статті ми розповімо про простий сервіс, за допомогою якого ви зможете замовити обіди в офіс на весь робочий тиждень. Як правило, години до 12 дня всі офісні співробітники починають відчувати легке почуття голоду, яке з часом тільки посилюється. Мозок працює у напрямку – чого б перекусити. Деякі “забивають” голод перекусом зразок чаю з бутербродом, хто шукає кав’ярні або ресторани недалеко від місця роботи. Але часто буває так, що поблизу не знаходиться нічого, крім кав’ярень, довколишні ресторани пропонують обіди з не таким вже демократичними цінами, а про шкоду “бутербродні” перекусів і без того знає кожен.

Також хочемо вам порекомендувати Смотреть меню на нашому сайті  Носити кожен день з собою їжу в судочках – додаткове незручність, адже потрібно кожен день готувати, упаковувати і розігрівати. Багато з вас не раз чули про можливості замовлення корпоративних обідів в офіс, але ніколи не користувалися цією послугою особисто. Одна з причин – незнання всіх механізмів роботи таких служб замовлення. На сервісі представлено кілька служб доставки обідів, ви можете вибрати будь-яку вподобану. Ціни повністю відповідають цінам на сайтах самих закладів. Усього кілька кліків – і ви вже замовили обід на весь робочий тиждень. Після цього підтвердіть реєстрацію в листі, який прийде на ваш поштовий ящик. Потім на сайті перейдіть в розділ в правому верхньому куті.

Тут ви побачите список з декількох закладів, зможете переглянути варіанти меню. Визначившись з рестораном, вибираєте вподобаний комплексний обід на наступний день або відразу на весь тиждень. Також є можливість вибрати конкретні страви без прив’язки до комплексів. Далі перейдіть у розділ і кур’єр доставить ваш обід за адресою в потрібний час. Оплата здійснюється готівкою при отриманні. Зверніть увагу, що в закладах існує мінімальне замовлення. Але це не проблема, адже завжди можна домовитися з колегами і зробити груповий замовлення обідів. Або ж надіслати інформацію офіс – менеджеру, який організовує регулярну доставку ланчів для співробітників у ваш офіс. Варто звернути увагу, що ми пропонуємо оформити перший замовлення зі знижкою. Просто почніть харчуватися регулярно і правильно – і ви здивуєтеся, наскільки зросте ваша працездатність і поліпшиться загальний стан організму.