Як вибрати дизайн зовнішньої реклами

5-16-2020
Брендбук – Mila DesignЗовнішня реклама – це текстова, графічна або інша інформація рекламного характеру, розміщена на спеціальних стаціонарних або тимчасових конструкціях, встановлених на відкритою місцевістю. Також хочемо вам порекомендувати Mila Design дизайн рекламы в Києві.

Такими конструкціями можуть бути різних розмірів білборди, банери, стілілайти, брадмауери і вивіски, на яких використовується широкоформатний друк. Великі розміри зовнішньої реклами вимагають особливих правил, від дотримання яких безпосередньо залежить ефективність рекламної інформації. Частково дані рекомендації підійдуть і при розробці макета рекламної листівки.
лаконічність інформації

Необхідно відмовитися від складних речень і довгих слоганів на зовнішній рекламі, тим більше, якщо вона розміщена на рухомому транспорті. Проїжджаючи або проходячи повз реклами людям прі всьому бажанні важко засвоїти рекламну інформацію, якщо вона не буде короткою і змістовною.Не варто розміщувати на банерах або білбордах повну контактну інформацію, так як запам’ятати і обрати потрібну у потенційного клієнта не буде часу. Тому досить якщо після рекламного тексту буде позначений один, але найбільш оптимальний спосіб для контакту з рекламованої фірмою.
зображення

На зовнішній рекламі повинно бути не більше двох зображень. Більша їх кількість втомлять споживача і він не стане розглядати довгий ряд колажів і вгадувати задум дизайнера.
шрифт

Вибираючи шрифт для рекламного тексту необхідно враховувати його контрастність з контрастністю зображення. Для гарної читабельності тексту висота букв повинна бути від 1/6 до 1/18 від загального розміру банера. Таке співвідношення розмірів вважається найефективнішим, хоча можуть бути виключення. При виборі кольору для шрифту слід звернути увагу на його поєднання з фоновим малюнком і по можливості не закривати зображення великими літерами.
Доступність рекламної ідеї

Зовнішня реклама повинна містити в собі одну, чітко сформульовану думку і недопустимо перевантажувати інформаційний текст висловлюваннями з глибоким змістом. Це може негативно відобразитися на функціональності зовнішньої реклами. Добре якщо у прямому рекламу фірми є свої, впізнавані публікою кольору. Тоді ймовірність звернення споживчого уваги неодмінно зросте.

При створенні рекламного макету важливо враховувати особливості місцевості, на якій буде встановлена рекламна конструкція – великі дерева, архітектурні будови, сусідня реклама.