Як вибрати букмекера?

10-23-2019

Щоб зробити правильний вибір букмекерської контори, слід вивчити та оцінити велику кількість всіляких настройок, постаратися порівняти її можливості з конкуруючими букмекерами, постаратися зважити всі за і проти. Перед тим як вибрати букмекерську контору ні в якому разі не можна приймати необдумані рішення, а спочатку досліджувати букмекерську контору якомога ґрунтовніше. Для того, щоб не розчаруватися у світі ставок на початковому етапі знайомства з ним, обов’язково вивчіть рейтинг букмекерів, який допоможе вам у виборі.

Рекомендуэмо вибрати https://gor1lla.bet/

Гравці, які займаються ставками професійно, і знають, як заробити на ставках, як правило, використовують для цього одну головну перевірену контору, однак мають про запас ще кілька додаткових варіантів. Іноді в цих конторах можна знайти кращі пропозиції, ніж у інших. Крім того, альтернативні контори використовуються для того, щоб зробити ставки по залишковому розпису подій, а також для ставок в лайв режимі. Існують навіть стратегії ставок (наприклад, тактика догонів або вилки), в яких необхідно вибирати оптимальний коефіцієнт, а для цього необхідно користуватися послугами кількох букмекерських контор.

Як перевірити букмекера: зміст рейтингу букмекерських контор
Рейтинг букмекерських контор дає оцінку всіх параметрів букмекерів, які представляють важливість для гравців. Ніхто не стане сперечатися, що найважливішими параметрами букмекерської контори є:

лінія ставок;
live-ставки;
значення коефіцієнтів;
ігрові бонуси;
сервіс результатів і статистики;
максимальна сума, що виводиться;
ліміти ставок;
адекватність правил контори.
Крім цього, гравець також повинен приділити увагою іншим, не менш важливим чинникам:

наскільки швидко вводяться і виводяться кошти з контори, наскільки різноманітні використовувані для цього системи,
надійність букмекера,
чи має букмекер ліцензію,
відгуки користувачів.
Параметри вибору перевіреного букмекера для гравця
Також варто приділити увагу зручності і простоті використання, сюди слід віднести наявність російськомовного інтерфейсу на сайті букмекера, гарну навігацію, приємну колірну гаму, а також можливість зробити ставки по телефону. Для контори буде великим плюсом, якщо у неї буде мобільна версія сайту, ввічливі співробітники служби підтримки клієнтів, а також ряд інших речей (наприклад, премії для постійних клієнтів).

Рейтинги, в яких перераховані кращі букмекерські контори, допоможе беттеру порівняти їх між собою, грунтуючись на особистих поглядах гравця, його бажаних видах спорту, події, коефіцієнти на них і види ставок. Як правило, у верхній частині рейтингів букмекерів розташовані букмекерські контори, що мають більш високі коефіцієнти і кращу репутацію.