як вибрати букмекера

6-18-2020

 

Яку букмекерську контору вибрати починаючому беттору, щоб не залишитися розчарованим? Питання непусте, т. к. хороший букмекер це, звичайно, не половина успіху, але як мінімум його чверть. Давайте перерахуємо фактори, яких слід дотримуватися, розмірковуючи, яка букмекерська контора краще, і як не загубитися у морі пропозицій. Також хочемо порекомендувати замовити бонус Винлайн на сайті букмекерскої контори , на ньому великі шанси отримати великі гроші . 

Для тих, кому лінь читати: добрими і досить надійними є всі букмекери зі списку праворуч.

Але, знову ж, це наша особиста думка, яка може не збігатися з вашим. Для тих же, хто хоче ретельно розібратися в питанні і правильно робить, до речі), ось головні фактори, на які варто звертати увагу при виборі букмекера.

Надійність та репутація

Двоякий пункт, оскільки, з одного боку, це найважливіші характеристики букмекерської контори і в разі запитань до них, зв’язуватися з компанією не варто, якою прекрасною вона не була б по іншим параметрам.

Але, з іншого боку, всі легальні букмекери (а на нашому сайті ви знайдете тільки їх) відповідають критеріям надійності, складаються в регулюючих органах – ЦУПИС, СРО букмекерів і т. д. Інакше б вони просто не змогли б працювати в правовому полі країни і не одержали ліцензію.

Отже, першим кроком у виборі надійного букмекера повинно стати обмеження списку варіантів до компаній, представлених у спеціальному рейтингу.

Лінія букмекера

А вірніше – її ширина, тобто різноманітність видів спорту і подій в кожному із них. Навіть якщо зараз ви ставите виключно на футбол або баскетбол, то не факт, що через кілька місяців, не зацікавитесь іншим видом спорту, якого у деяких букмекерів може просто не бути. Так що, цим питанням краще потурбуватися заздалегідь.

Аналіз показує, що найбільш широкою лінією мають наступні компанії:

1) Ліга Ставок – у лінії представлені основні спортивні дисципліни. Помітний ухил в бік неспортивних подій – політику, культуру, шоу-бізнес тощо. Багато довгострокових парі і унікальних пропозицій.

2) Олімп – ще більш широка і, що головне, дуже зручне для роботи лінія, де все продумано і структуровано.

3) 1хСтавка – тут, здається, є взагалі все, аж до ставок на погоду.

Перераховувати види спорту безглуздо. Ви навряд чи знайдете дисципліну, за якою зараз проходять змагання, але щоб її не було на сайті БК 1хСтавка.

Бонуси та акції

В даному сегменті є два яскраво виражених лідера.