Що потрібно для кікбоксингу?

7-15-2020
Кикбоксинг: правила, экипировка, удары, ринг, весовые категории

Зараз наведемо приклад екіпіровки для людини, яка збирається або просто тренується в залі не для виступів на високому змагальному рівні. Також хочемо вам порекомендувати брюки для кикбоксинга у нашому інтернет-магазині www.ekipirovka.in.ua

Спортсмену для тренувань необхідно:

1. Рукавички: від 12 до 16 унцій залежить від ваги спортсмена. Краще придбати якісні рукавички зі шкіри, вони прослужать довго і забезпечать відмінну захист, а так само правильний “дожим” кулака.

2. Шолом: купуйте шолома “FullFace” або з захистом скул (без підборіддя), вони краще захистять від сечек та інших травм.

3. Капа і бинти.

4. Захист гомілки й стопи: якісні щитки виготовляються з піни, яка відмінно амортизує удари і забезпечують комфорт.

5. Захист паху. Обов’язково.

6. Тренувальна одяг, шорти, майка.

Тепер перейдемо до екіпіровку для змагань під егідою  Федерації Кікбоксингу.

Перед початком змагань, рефері перевіряє екіпірування спортсменів у разі виявлення дефектів на екіпіровці спортсмену дається час її замінити. Якщо по закінченню часу захист не буде приведена в порядок спортсмен дискваліфікується. Жорсткі вимоги дозволяють уникнути серйозних травм. На турнірах під «прапором» WAKO допускається екіпірування схвалена WAKO, ця печатка ставиться на екіпіровці adidas, що дозволяє спортсменам виступати в ній на найпрестижніших змаганнях

Що потрібно для змагань з кікбоксингу?”

1. Шолом із захистом темряви. Важлива частина екіпіровки, т. к. присутні високі удари ногами.

2. Капа і бинти.

3. Рукавички, залежить від розділу «семі-контакт» це рукавички з відкритою долонею, з антинокаутом, з фиксицией на липуке. В категорії «фул-контакт» стандартні боксерські рукавички 10 унцій. (можливо 12 унц, при регламент).

4. Захист паху.

5. Захист стопи і захист гомілки/стопи, розділ семі-контакт та фул-контакт.