Як вибрати б/у ноутбук

7-6-2020
Ноутбук Acer Timeline 5830TG

 

Як вибрати б/у ноутбук і де його купити?

Сьогодні мова піде про те, як вибрати б/у ноутбук, чим слід керуватися при його виборі. Не кожній людині по кишені купити новий ноутбук і тому ця стаття буде для вас актуальна як ніколи.

Якщо вам потрібен ноутбук, але похід в магазин вам не по кишені, єдиним рішенням в цьому випадку буде покупка  БУ ноутбуки от FixCenter . Почитавши будь-яку газету або переглянувши пропозиції на різних інтернет-порталах, можна запросто знайти ноутбук по прийнятній для вас ціні. Але ні в якому разі не можна забувати про те, що перш ніж платити гроші за товар, необхідно уважно оглянути його на наявність видимих механічних пошкоджень, і не варто відразу робити висновки оглянувши лише представлені фотографії або відео. Ви самі повинні скористатися ноутбуком хоча б п’ять хвилин.
Якщо під час перевірки ви не виявили ніяких несправність, можете сміливо розплачуватися за покупку. І все ж, купуючи ноутбук пам’ятайте, що ви вибираєте старе пристрій, тому не варто бути надто прискіпливим. Наявність дрібних подряпин і невеликих подряпин, не повинно стати перешкодою у придбанні б/у ноутбука, адже для підтриманого пристрою це дуже природно. Тим більше це може зіграти вам в плюс, тому що це допоможе збити ціну якщо вкажіть на наявність цих недоліків. Але все ж деякі, незначні на вигляд дефекти, можуть виявитися дуже критичними. З цього, будь ласка, будьте уважні!
Каталог ноутбуків б/в з гарантією до 3-х років в Україні: https://kompbu.com/

Процес огляду

Ну а тепер перейдемо безпосередньо до більш детального опису процесу огляду б/у ноутбука. У даній справі не слід поспішати. Перш ніж включити ноутбук, уважно огляньте його корпус. Нічого страшного якщо ви помітите дрібні потертості, подряпини, але от наявність сколи і мікротріщин – це вже привід замислитися про доцільність такої покупки. Наявність такого роду пошкоджень говорить вам про те, що ноутбук неодноразово падав або відчував сильні удари, а це в свою чергу може позначитися на цілісності внутрішнього устрою ноутбука.
Потім увімкніть ноутбук. Успішний запуск операційної системи це ще не привід для радості. Якщо в процесі огляду корпусу ноутбука ви виявили макротріщину або сколи спробуйте натиснути в тому місці. Якщо пошкоджена системна плата ноутбук може зависнути або взагалі вимкнутися. Але навіть без наявності мікротріщин ноутбук може злегка погнутися в сторони. Із-за слабких контактів в матриці можуть з’явитися бліді плями або биті пікселі.

Огляд дисплея
Огляд дисплея Огляд дисплея почніть з перевірки на наявність битих пікселів. Для цього включіть абсолютно білу картинку, а потім запустіть програму для перевірки. Присутність одного-двох незв’язаних битих пікселів не критично. Навіть на дисплеях нових магазинних ноутбуків вони є. Комусь вони можуть здатися надокучливими. Але це вже справа особистого смаку. Якщо ж є безліч битих пікселів і розташовані вони на близькій відстані один від одного, в подальшому їх стане тільки більше.
Перевірити матрицю ноутбука потрібно поворухнувши кріплення. Якщо вона занадто розхитана, то це серйозна проблема.

Клавіатура

Обов’язково перевірте працездатність клавіатури, поклацавши на всі клавіші. Адже її заміна на ноутбуці справа дуже дорога.