Як вибрати автоматичні зсувні ворота?

5-7-2020
Автоматичні ворота - як правильно вибрати

Вже давно автоматичні зсувні ворота перестали вважатися розкішшю для багатих людей. Їх зручність і простота залучають багато споживачів з різними фінансовими можливостями. Однак, багато хто з них часто не знають, як вибрати автоматичні зсувні ворота, адже вони представлені у великому асортименті від найрізноманітніших компаній.
Що являють собою автоматичні відкатні ворота? Також хочемо вам порекомендувати автоматические ворота Киев

Свою популярність вони здобули завдяки простий, але в той же час дуже зручною в експлуатації конструкції. Принцип роботи таких воріт простий, він полягає русі верхньої направляючої стулки в сторону при відкритті. За типом пристрою його легко можна порівняти з конструкцією дверей шафи-купе. На відміну від орних воріт, зсувні здатні значно заощадити вільний простір перед в’їздом в гараж або двір.

У більшості випадків зсувні ворота повністю автоматизовані, що є ще однією перевагою. Часто їх застосовують в тих випадках, коли потрібно перекрити досить широкий отвір. Зсувні ворота представлені в двох варіантах: з однією або двома стулками.
На що слід звертати увагу при виборі зсувних воріт?

Для початку, автоматичні зсувні ворота повинні вписуватися в інтер’єр території або приміщення. Також важливими залишаються характеристики направляючих конструкцій – це якість металу і його товщина. У деяких випадках полотна доводиться замовляти нестандартних розмірів, тому відразу варто уточнити вартість їх виготовлення. Без уваги не залишається механізм, який відповідає за підйом або розсування воріт. Його працездатність і довговічність прямо залежить від якості фурнітури, різних деталей управління і настройки автоматики.

У деяких автоматичних зсувних систем не передбачені замки на зовнішній стороні. Це значно підвищує безпеку в плані зломів, так як відкриття воріт відбувається тільки за допомогою пульта дистанційного керування.
Два основні вимоги до автоматичних зсувним воріт

    Стійкість до корозії.
    Максимальний термін служби (гарантійний термін може безпосередньо говорити про якість воріт).

При виборі зсувних воріт в першу чергу варто звертати увагу не на ціну, а на функціональні можливості, основні робочі параметри, конструкцію автоматики і вимоги до експлуатації.