Як вибрати апаратне рішення

7-5-2019


Компанія представляє Вашій увазі програмно – апаратне рішення по обліку робочого часу персоналу на базі програмного комплексу APACS Bio і біометричних считивателей Suprema. Останнім часом все більше власників підприємств приймають рішення про впровадження системи обліку робочого часу персоналу для розширення можливостей контролю персоналу, виявлення недобросовісних підлеглих, виявлення саботажу на підприємствах та інших зловживань. Також хочемо вам порекомендувати перейти по по ссылке

Саботаж робочих процесів і циклів та інші Подібні порушення призводять до збільшення фінансових витрат підприємства, зменшення прибутку, погіршення трудової дисципліни. Наш апаратно – програмний комплекс покликаний заощадити гроші замовника за рахунок усунення вищезазначених порушень. Потужна, але в той же час дружелюбна і гнучка програмна частина APACS Bio дозволить в лічені хвилини без особливих зусиль виявити порушення і сформувати звіти з порушників для прийняття подальших заходів.

Наприклад, на одному з підприємств, де була впроваджена система, було виявлено близько 10% вигаданих співробітників. Будучи працевлаштованими за дружнім/ родинним зв’язкам, вони отримували заробітну плату, але при цьому на роботі не з’являлися. Впровадження АПК APACS Bio допомогло виявити дане порушення і ряд інших, тим самим повністю окупивши витрати на свою установку і продовжуючи економити кошти замовнику. Дане рішення так само володіє рядом зручних і дуже корисних функцій, що спрощують управління робочим часом персоналу. А простий і дружелюбний інтерфейс буде зрозумілий кожному, навіть не досвідченому користувачеві. На відміну від інших рішень, представлених на ринку, наше використовує біометричні считивателі відбитків. 

Настільки популярні карткові рішення ненадійні, так як мапу досить просто передати колезі і часто виявити подібні порушення буває важко. З біометричними зчитувачами все зовсім інакше: палець адже не передаси іншому. Ключовою особливістю зчитувачів Suprema є їх унікальний алгоритм, завдяки якому, отримавши один раз шаблон відбитка пальця, його можна завантажувати в усі засоби, до яких у співробітника є доступ і немає необхідності вносити відбиток на кожному пристрої. Широкий модельний ряд Suprema дозволить вибрати найбільш підходяще рішення, що відрізняється надійністю і високою якістю виконання.