Як в майбутньому ми будемо подорожувати в космосі.

7-28-2018

Як в майбутньому ми будемо подорожувати в космосі.

Епоха космічних польотів тільки почалася, але інтерес до них виходить за межі науки. Вже зараз за нечувані суми можна відправитися в орбітальний політ. Але, як і всі розваги, тільки перший час це будуть ексклюзивно. З часом, по мірі того як технології продовжать розвиватися, а ринок наповниться пропозиціями різних приватних (але не тільки) компаній, космічний туризм стане популярнішими і доступнішими. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі тут.
Найближчі кілька десятків років така подорож все ще буде вкрай дорогим, але рахунок вже піде на сотні тисяч, а не на мільйони доларів. Порівняйте з аналогом на Марсі. Здається, що тягтися в космос, або, того гірше, на іншу планету, ризикувати життям заради вакууму і мертвого простору – ідея, яка ніколи не прийде в голову здоровій людині.
Але люди вічно лізуть туди, де їм не місце в гори, де неможливо дихати, під воду, де тиск загрожує зім’яти все як консервну банку, в повітря на величезних багатотонних конструкціях, і така, здається, природа самої людини: бути зацікавленим і підкорювати нові горизонти.