Як справити враження на дівчину: 3 чудові ідеї, щоб справити на неї враження

11-30-2020

Хотіли б ви покращити свої стосунки з жінками і замислитись, як справити враження на дівчину ? Ви хочете усунути брак жінок зі свого життя? Якщо так, ви потрапили в потрібне місце. У цій статті я збираюся представити вам 3 чудові ідеї, які допоможуть вам справити на неї позитивне враження . Будьте обережні: якщо ви будете слідувати їм, ви можете виявити, що вона збожеволіє за вами! Жінки не такі складні, як здається більшості чоловіків. Ви повинні пам’ятати, що ними керує не логіка, а емоції. Важливо те, що вона буде відчувати з вами, а не те, що ви їй скажете. хочемо порекомендувати познайомитися з дівчиною в чат рулетка з жінками найкращими та наймилишими.

Як справити враження на дівчину: спілкування на емоційному рівні

Раніше я дивувався, чому мої логічні аргументи не доходять до жінок. Це мене розчарувало. Ви, мабуть, самі це пережили і розумієте, що я маю на увазі. У всьому винна еволюція. Жінки повинні були вміти пристосовуватися до різних умов. Для них емоції були миттєвим сигналом про те, як поводитись і що робити. Вибираючи партнерів, вони допомагали перевірити, хто буде добрим кандидатом на батька.

Тому, якщо ви хочете справити враження на дівчину, ви повинні пам’ятати про це. Емоції, які він буде відчувати з вами, визначатимуть ваші шанси на захоплюючу пригоду .

3 способи справити на неї величезне враження

Я підготував для вас 3 ідеї, які справлять на неї неабияке враження . Звичайно, це далеко не вичерпний перелік. Напевно ти сам можеш придумати щось креативне і здивувати її. Пам’ятайте: як чоловік, ви повинні приймати рішення. Жінки ненавидять це робити .

1) Супер дата . Подумайте, що їй подобається? Може, вона згадала в інтерв’ю, що любить італійську кухню? Якщо так, здивуйте її. Скажімо, ви зустрінетесь і відвезете її кудись. Не кажіть де – це має бути сюрпризом. Скажіть, що одягнути (ви врятуєте їй багато клопоту + подобається жінкам). Приготуйте їй італійську вечерю і відведіть до парку. Це не повинно бути чимось вигадливим. Просто розкладіть ковдру, дістаньте сир та в’ялені помідори, подбайте про овочі та, можливо, про фрукти. Відповідно до чинного законодавства, вино є на власний ризик.

2) Познайомте її зі своїми друзями . Скажіть: “Слухай, я хотів би, щоб ти пішла зі мною. Увечері ми йдемо танцювати з друзями “. Ви покажете їй, що у вас є цікаві друзі. Крім того, ви не потрапите в поле “дата”. Зустріч буде більш спокійною, і ви дозволите їй познайомитися з вами. Це точно підвищить її почуття комфорту.

3) Будьте з нею чесними . Чесність не тільки є потужним афродизіаком, але ви також представлятимете себе інакше, ніж 95% чоловіків. Скажіть їй, що хочете бути з нею чесними, бо не вірите у стосунки, засновані на брехні та маніпуляціях. Ви можете додати, що багато жінок не витримують чесності і що ви сподіваєтесь, що вона не одна з них. Скажіть, що ви думаєте і відчуваєте. Це дозволить вам бути послідовним із собою.

Я дав вам три способи справити враження на дівчину . Ви можете продовжити цей список. Що тепер? Час братися за справу. Без цього нічого не зміниться.