Як скачати відео з Rutube

43

Доброго дня. Існує безліч сервісів і способів скачування контенту з популярного сайту Youtube. Але деякі цікаві ролики розміщуються на вітчизняному аналогу Рутубе. У цій публікації я розкрию секрет, як завантажити відео з Rutube онлайн на комп’ютер c використанням сайтів і спеціальних утиліт.

Раніше я дуже часто переглядав всякі приколи на російському ресурсі. Потім його популярність знизилася, і мені вже не вистачало часу на подібні речі. Але багато читачів блогу «IT Технік» цікавляться способами завантаження кліпів на ПК з даного джерела. Пропоную перейти до розгляду популярних і найбільш ефективних методів.

Спеціальні сайти

Рекомендую використовувати такі сервіси, щоб завантажити відео з Рутуба за посиланням онлайн.

  • Ktak.ru

Дуже простий в плані візуального оформлення. Досить вставити в перше поле адреса контенту, потім вибрати зі списку потрібний ресурс і клацнути по кнопці «Отримати файл»:

  • Usyn.ru

Працює за аналогічним принципом – вставив URL і натиснув на «Отримати». Але у цього сайту є деяке обмеження: можна качати тільки ролики з тривалістю максимум двадцять хвилин. Щоб розблокувати повний доступ, доведеться заплатити за послугу VIP.

Як скачати відео з Rutube

У Вас може виникнути цілком логічне запитання – а звідки брати посилання для вставки, перед тим як завантажити відео з Rutube без програм.

  • Знаходимо потрібний ролик і під вікном перегляду бачимо опис. Там є кнопка «Поділитися», після натискання на яку відображаються значки соціальних мереж. Поруч з ними буде потрібна інформація. Просто копіюємо її:

Як скачати відео з Rutube

  • Тепер просто використовуємо один з вищевказаних онлайн-ресурсів, щоб закачати файл на свій комп’ютер.

В якості альтернативи можна використовувати універсальний завантажувач Savefrom.net, який працює з безліччю платформ. Досить встановити розширення для браузера, щоб під час перегляду кліпу з’являлася кнопка для скачування. Але, на жаль, це додаток нещодавно перестало підтримувати Rurube. Зараз ми розберемо його аналоги.

  • Як очистити куки в Яндекс браузері і видалити кеш
  • Як відключити непотрібні системні служби Windows 7 / 8 / 10
  • 3 способи відключення клавіші Windows (Win)
  • Як почистити папку Temp в Windows
  • Як змінити мову введення тексту: всі способи

Сторонні додатки

Їх не так вже багато. Почну з самого поширеного, яка дозволяє завантажити безкоштовно відео з Rutube за лічені хвилини.

Ummy Downloader

Як з ним працювати? Просто відкрийте будь відеокліп на вітчизняному хостингу контенту та зверніть увагу на посилання «Скачати…». Якщо натиснути на неї, то Вам запропонують встановити Ummy:

Як скачати відео з Rutube

Після скачування Вам достатньо буде просто клікнути по червоній стрілочки біля потрібного формату / якості, щоб завантаження автоматично перейшла в програму.

Як скачати відео з Rutube

Друге програмне забезпечення, яке досить популярно серед користувачів, це VSO Downloader. Він функціонує за аналогічною схемою, тому не буду вдаватися в подробиці.

Ще є портативний додаток Raljeta AHK, не вимагає установки. Просто запустите утиліту (попередньо скачавши її) і вставляєте у відповідний рядок посилання на ролик. Звідки її брати, я розповідав вище в цій статті.

Все досить просто! Мені більше до смаку сервіси, які дозволяють завантажити відео з rutube онлайн. А яким способом Ви віддаєте перевагу користуватися? Поділіться думкою в коментарях.

З повагою, Віктор!