Як скачати відео з Фейсбуку

6-28-2019

Как скачать видео с Фейсбука
Частина з них є лише посиланнями на YouTube, але в більшості розміщені безпосередньо на Фейсбуці. Можна їх скачати собі на комп’ютер, і якщо так, то як. В цій соціальній мережі велику роль відіграють налаштування конфіденційності користувача, який розміщує мультимедійний контент. Також хочемо вам порекомендувати скачати відео з Фейсбук

Одна справа завантажити відеоролик, коли він доступний для всіх, інше, якщо його видимість обмежена тільки для друзів. У випадку «обмеженого» відео багато що залежить також від того, яким браузером ми користуємося. Наприклад, якщо використовуєте Opera, то зможете скачати файл в одного з Фейсбуку без установки будь – яких розширень. У свою чергу, якщо користуєтеся Chrome, то можна встановити одне доповнення для браузера і завантажувати будь-які відео з Фейсбуку одним клацанням миші.

Ми розглянемо кілька способів, щоб кожен вибрав для себе найкращий. Це рішення підходить для всіх браузерів, так як сценарій найпростіший і для того, щоб завантажити відеофайл достатньо перейти на потрібну сторінку та отримати на нього посилання. netПосле входу на сайт достатньо вставити посилання на відео (щоб її отримати, запустіть відеоролик на Фейсбуці та скопіюйте адресу з адресного рядка браузера). Якщо відеоконтент не доступний в HD, то відображається тільки одна посилання на низьку якість.

Для його скачування онлайн натисніть на потрібну посилання, а потім вкажіть місце на диску, в якому хочете зберегти відеофайл. У цього методу є один мінус – використовуючи зовнішній сервіс для завантаження ми не зможемо завантажити відео з обмеженою видимістю. Якщо знайомий розмістив відео на Фейсбуці і поставив видимість «тільки для друзів», то сайти типу FBDown. Тоді потрібно використовувати ручний спосіб завантаження на комп’ютер( див. Скачування відео «тільки для друзів» Якщо хтось з ваших знайомих розмістив відео, видимість якого обмежена тільки для друзів, то ні один з сервісів типу FBDown.

Такі сайти не знаходять мультимедійний контент з обмеженою видимістю, тому що не мають доступ до нашої облікового запису. У цьому випадку використовуємо інше рішення. Таке рішення може бути використане як для завантаження видеотреков доступних тільки для друзів, так і для відео з загальним доступом з різних сторінок на Фейсбуці. Завантаження відеоконтенту через Google СһгомеВ Chrome можна встановити спеціальне розширення від розробників сервісу FBDown. net, що дозволяє безкоштовно завантажувати будь-відеоконтент, який відображається в нашій стрічці новин на Фейсбуці. Виберіть місце для збереження файлу на комп’ютері і підтвердіть завантаження.