Як скачати ігри для Android

3-7-2020

not found
Що таке кеш гри та куди його копіювати.
Також хочемо вам порекомендувати biblsoft.ru
Як визначити з якої країни ваш iPhone.
Як налаштувати інтернет на телефоні / планшеті.
На сторінці гри натисніть на кнопку “Download” (“Завантажити”), потім натисніть на відповідний apk файл гри і натисніть OK у діалоговому віконці, файл гри почне викачуватися.
Повідомлення про те, що файл скачати повинно висіти в меню вашого телефону. Якщо ви встановлюєте Андроїд гру в перший раз у вас на екрані може з’явитися повідомлення з проханням дозволити установку з “Unknown sources” (“Невідомих джерел”).
Після цього ви повернетеся до установки гри. Встановіть на пристрій програму файловий менеджер ES File Explorer, ES Провідник).
Примітка: В різних пристроях шлях, яким знаходиться опція “Unknown sources”, може відрізнятися від описаного вище. org зі свого телефону / планшета, виберіть гру і скачайте відповідну версію файлу apk для вашого пристрою (як дізнатися версію android). Скачаний apk файл знаходиться в папці Download (Завантажити), розташованої в кореневому каталозі картки пам’яті телефону. Відкрийте цю папку на телефоні/ планшеті за допомогою файлового менеджера ES File Explorer.
Після встановлення, натисніть – Open (Відкрити) і якщо грі необхідний кеш, дозвольте їй самій завантажити кеш з сервера гри.
Після скачування кешу гра запуститься автоматично.
Якщо кеш не скачати автоматично, Вам необхідно завантажити його зі сторінки ігри самостійно.
Натисніть кнопку Download (Завантажити) під описом ігри і виберете із списку доданих файлів – Android Система попросить вибрати програму для відкриття посилання.
Завантаження) і відкрийте скаченый файл 2_4х4_јам.
Увага: Шлях для кеша гри вказується в її опис. Для деяких ігор з великим кешем він може зайняти тривалий час.
Інсталяційні файли з папки Download потім бажано видалити, щоб не засмічувати пам’ять телефону. Довге натискання на файлі робить його виділеним, після чого його можна видалити, вибравши в нижньому меню – Delete (Видалити). Кеш — це звичайна папка з файлами, яка потрібна для запуску гри або програми. org в описі практично всіх ігор вказується точний шлях для кеша, куди потрібно скопіювати файли. Кеш до гри йде в архіві і в зазначені теки потрібно копіювати не сам архів, а його зміст (як це робити описано в інструкції вище). Тепер сама гра створила папку і ви точно не помилитеся куди закидати розпакований кеш.
Під (назвою гри*) мається на увазі розпакований кеш гри.