Як робити покупки в PlayStation Store картами QIWI?

8-10-2021

Користувачі PlayStation Network для оплати покупок в PlayStation Store можуть використовувати карти QIWI Visa Card і QIWI Visa Plastic. Спочатку хочу вам порекомендувати Карты пополнения Playstation Украина, Россия, США, Великобритания, Польша, Испания на сайті https://punktid.com.ua/psn, за кращою ціною.

QIWI Visa Card – ваш особистий платіжний інструмент для інтернету. Карту зручно прив’язати до аккаунту нашого магазину. Термін дії картки – 1 рік, часто перевипускати її не доведеться. Поповнювати картку не потрібно: достатньо поповнити свій гаманець Visa QIWI Wallet.

QIWI Visa Plastic – неіменна пластикова карта Visa, рахунок якої об’єднаний з рахунком Ківі Гаманця. Ви можете розплачуватися їй реальному світі – в будь-яких магазинах, ресторанах і кафе, які приймають Visa. Обмеження на кількість QVP в одному Гаманці немає. Ви можете оформити карти QVP всій своїй родині, стежити за балансом і контролювати витрати в розділі «Звіти». Карта оформляється за 1 хвилину і доставляється вам кур’єром по Москві протягом одного дня.

Як купити карту Visa Virtual в платіжному терміналі QIWI?

інструкції:

1. У головному меню виберіть кнопку з написом «Оплата послуг».
2. Натисніть на кнопку «Електронна комерція».
3. Натисніть на кнопку «VISA Віртуальна карта».
4. Введіть номер Вашого мобільного телефону і натисніть кнопку «Вперед».
5. Перевірте правильність введеного номера телефону і натисніть кнопку «Вперед».
6. Внесіть грошові кошти. Внесена сума і сума до зарахування (за вирахуванням комісії) будуть відображені на екрані.
7. SMS повідомлення з реквізитами віртуальної карти буде відправлено на вказаний номер мобільного телефону.