Партнерська програма бк «Parimatch»

2-23-2021

Як залучати любителів ставок на спорт в бк Parimatch? які умови співпраці? плюси і мінуси партнерки «Parimatch». партнерская программа Parimatch. Відповіді на ці та інші питання читайте в нашому матеріалі.

Огляд бк

Мова в статті піде про affiliate-програму офшорної букмекерської контори Parimatch, сайт і “дзеркала” якої блокуються в росії роскомнадзором. Однак це не означає, що громадянам рф заборонено співпрацювати з компанією і залучати клієнтів з інших країн.

Бк “Parimatch” -онлайн-букмекер, що оперує в мережі з 2009 року, приймає ставки в 93 країнах, база клієнтів становить 1 мільйон бетторов по всьому світу. Бренд належить компанії venson ltd, що має гральну ліцензію уряду острова кюрасао.

Правила

Щоб приєднатися до реферальної програми Parimatch, необхідно подати заявку на сайті mostpartner.com шляхом кліка по кнопці “реєстрація” і вказати:

 • піб;
 • e-mail;
 • пароль;
 • логін skype і telegram

Також потенційний партнер повинен підтвердити повноліття і погодитися з правилами сайту. Після перевірки інформації на вказану адресу електронної пошти прийде підтвердження або відмова. У разі негативної відповіді, згідно з умовами, компанія не зобов’язана пояснювати причину відмови. Участь у реферальній програмі абсолютно безкоштовна. Аффілейтом може стати як фізична, так і юридична особа.

Схеми

Партнерська програма бк “Parimatch” включає в себе кілька моделей заохочення за залучення нових бетторів:

 • rs (revshare) – прибуток формується у вигляді відсотка від програшів гравців;
 • cpa – фіксований заробіток за активну дію клієнта (наприклад, реєстрація без або з депозитом):
 • змішана модель

За схемою revenue sharing початкова ставка становить 30% і може доходити до 60% для партнерів з найкращими показниками роботи. Виплати довічні. Це означає, що комісійні перераховуються стільки, скільки гравець буде користуватися послугами бк. За cpa заробіток може коливатися від 25$ до 75$. Змішана модель передбачає комбінування двох описаних вище схем на основі індивідуальної домовленості з афілейтом.

Умови

Для залучення потенційних клієнтів можна використовувати всі найпопулярніші формати, починаючи від набили оскому реферальних посилань і банерів, закінчуючи промокодами. Знайти і підлаштувати під себе їх можна в особистому кабінеті партнера.

Для створення посилань в лк є вкладка»потоки”. Кількома по ній, далі вибираємо пункт “новий потік” і заповнюємо необхідні поля: назва, сайт, тип джерела, назва потоку, посилання на сторінку бк. Кількість потоків, тобто посилань не обмежена. Можна створити окремі посилання під кожну рекламну компанію.

Афілійованим заборонено:

 • різні види спаму;
 • настирлива реклама форматів “попандер” / “клікандер”;
 • реєструватися за власним реферальним посиланням;
 • вступати в змову з іншими гравцями;
 • маніпулювати з cookies-файлами;
 • вводити в оману потенційних клієнтів за допомогою неправдивої інформації про бонуси і т. П.

Виплати

Перерахування коштів відбувається раз на місяць, але за індивідуальним запитом графік може бути змінений. На mostpartner.com ні в одному розділі не сказано про мінімальний поріг для виплати, що дозволяє зробити висновок: головне – щоб баланс не був негативним. Мінусові результати переносяться на наступний звітний період.

Налаштувати реквізити можна в особистому кабінеті:» виплати « — »мої гаманці”. Для виведення доступні:

 • webmoney;
 • банківські картки та перекази;
 • paxum;
 • epayments

Конверсія

Про популярність партнерської програми Parimatch говорить понад 3000 афілійтів з 50 країн світу. Успішність власної компанії можна відстежувати в особистому кабінеті, де в розділі «статистика» є маса фільтрів для побудови аналітичних звітів.

Є інформація по кожному використаному маркетинговому інструменту: скільки було показів, скільки кліків / переходів і реєстрацій. Детально розписано поведінку залученого: дата реєстрації, був чи ні депозит, обсяг ставок, розмір депозитів і т.д. Унікальна технологія трекінгу дозволяє передавати статистику на вашу сторону або безпосередньо в рекламну мережу, з якою ви працюєте. Можливий трекінг будь-якої події в режимі реального часу.

Підтримувані мови

Мова інтерфейсу партнерки вибирається шляхом кліка на випадаючому списку в правому верхньому куті сторінки поруч з кнопкою»увійти”. Перемикачі мов виконані у вигляді 10-ти державних прапорів. Серед них – російська, англійська, французька, іспанська та ін маркетингові матеріали також переведені в повному обсязі на всі ці мови.

Контакти

З питань, пов’язаних з умовами і роботою партнерської програми, можна звернутися в службу підтримки бк, але краще безпосередньо зателефонувати по skype в саппорт. Фахівці на зв’язку цілодобово. Доступні індивідуальні консультації. Після реєстрації за кожним партнером закріплюється персональний менеджер, який курирує проект.

Висновок

Відгуки серед вебмайстрів про партнерську програму в цілому позитивні. Люди відзначають унікальні промоматеріали, дострокові виплати, просунуту аналітику, адекватний саппорт, індивідуальні умови співпраці. Мінуси: нелегальне правове становище в росії, негативний баланс рахунку переноситься на наступний період, деякі промо матеріали потрібно доопрацьовувати вручну.