Як продати свій старий iPhone з обміняй на новий

10-7-2019

Как свой продать старый iPhone с обменяй на новый
На ринку з’являється все більше пропозицій з обміну старої електроніки на нові пристрої.
Сума знижки залежить від моделі, технічного та зовнішнього стану пристрою. Власник авто здавав його на утилізацію, а натомість отримував знижку на покупку нової машини.

Розмір знижки визначається спеціальною програмою і залежить від технічного та зовнішнього стану смартфона, а також від актуальних цін.
Розмір знижки визначається спеціальною програмою і залежить від технічного та зовнішнього стану смартфона, а також від актуальних цін.

За програмою приймаються тільки iPhone, куплені в офіційних центрах Apple в Росії. Пристрій, придбане навіть у ліцензійному магазині в Китаї або США, не приймуть. Всі дані з телефону будуть стерті, а сам пристрій відновлено до заводських налаштувань. Зібрані iPhone вивезуть з Росії для подальшого перепродажу.
Вимоги до зовнішнього вигляду вашого телефону досить жорсткі: на апараті не повинно бути відколів, тріщин, глибоких подряпин. Допустимими вважаються невеликі подряпини або потертості на корпусі.
Зараз послуга надається тільки у Swoop – обмен и выкуп iPhone .

Перед обміном клієнт повинен відв’язати від смартфона свій iCloud. Сервіс пропонує не тільки обміняти, але і продати старе пристрій. При цьому техніку приймають в будь-якому стані, навіть з розбитим екраном, і незалежно від країни, де було придбано пристрій. Для оплати кур’єр приїжджає в будь-яке зручне для клієнта місце.
Телефони приймаються в робочому стані і без серйозних ушкоджень. Акційна знижка сумується з іншими знижками. Смартфон також можна придбати в кредит. До розмірів знижок на конкретні моделі можна ознайомитися тут.
.
Смартфони, нетбуки, мобільні телефони, планшети.
Вартість пристрою визначать виходячи з технічного стану, моделі і виробника.
Натомість можна вибрати пристрій з будь-якої категорії (наприклад, можна обміняти смартфон на планшет). При цьому ціна на новий гаджет повинна бути вище, ніж на старий.
Вживають навіть зламаний телефон у неробочому стані.