Як привернути увагу клієнта.

9-21-2018

Як привернути увагу клієнта.

При великій кількості заявок не завжди зможемо передзвонити. ru Знаючи психологію відвідувачів можна більше залучити нових клієнтів на сайт (інтернет – магазин). Розглянемо в цій статті 8 ефективних способів, як залучити нових клієнтів. Давайте розглянемо ситуацію з життя. Уявіть, що ви вибираєте холодильник в магазині побутової техніки. До вас підходить продавець – консультант і починає розповідати про достоїнства моделі, на яку ви дивитеся. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі разработка логотипа.
Ви швидше дасте себе умовити продавця, який схожий на вас віком, стилем одягу і виглядає привабливо. Таким чином, клієнти швидко прислухаються до тих, хто привабливий зовні і здається їм схожим на них. Типова реакція клієнтів на подібний висновок: . Щоб залучити нових клієнтів, фотографії на сайті повинні більше відповідати очікуванням потенційної аудиторії. Якщо ваші клієнти складаються з молодих людей, то і на сайті (інтернет – магазині) повинні бути молоді модні люди.
Якщо серед них в основному представлені покоління «бебі – бумерів», то і на фотографіях повинні бути їхні ровесники. Дивлячись на них, нові клієнти повинні думати: . Іноді краще розміщувати на сайті (магазині) зображення ідеалу, до якого ваші клієнти прагнуть. В результаті, нові клієнти буде говорити собі: . Наприклад, якщо симпатична дівчина тримає в руці газовану воду певної марки, то напій для клієнтів стає більш бажаним на сайті (магазині).