Як правильно робити ставки на спорт

3-19-2021

https://pm.by/live.html

Як правильно робити ставки на футбол?

Футбольний беттінг популярний серед всіх гравців, що мають хоч поверхневе відношення до ставок. Т. У цьому виді спорту проходить найбільше матчів, в лінії букмекерських компаній завжди найбільша кількість подій визначається для футбольних змагань. Незважаючи на вільний доступ до інформації для аналізу футбольних турнірів, багато гравців продовжують регулярно допускати помилки і програвати свої гроші на ставках. У цьому матеріалі розберемося, чому це відбувається, і розповімо, як правильно робити ставки на футбол і вигравати. Також поговоримо про кращі бк для ставок на матчі.

На що можна поставити

У розпису ставок на футбол знаходиться величезна кількість різних подій. Близько 1000 різних маркетів можна знайти на топ-матчі, тому перераховувати всі варіанти не будемо. Зупинимося на базових.

 • вихід. Це парі на результати матчу по закінченню основного часу. Сюди відноситься не тільки лінійка п1-х-п2 – також додається і подвійний шанс: результати 1х, 12 і х2. Букмекери зазвичай пропонують для ставок на результат поєдинку найбільш високі котирування і низьку маржу. З результатом зустрічі пов’язані й інші ексклюзивні види прогнозів: наприклад, вольова перемога, перемога з сухим рахунком, перемога і тотал, перемога і обидві заб’ють і інші експрес-результати.
 • тотал. Найбільш популярний маркет. Це ставка на кількісне вираження показника результативності. У загальному сенсі, це парі на кількість голів, але в футболі можна вважати не тільки забиті м’ячі: жовті картки, кутові і т.п. Гравцеві пропонується вибрати з двох варіантів – більше або менше. Букмекер виставляє в розписі певне значення, беттор ж оцінює маркет і робить ставку – тотал більше або тотал менше. Також в розпису знаходяться індивідуальні тотали-результативність конкретно по кожній команді.
 • фора. Парі на розрив за рахунком між командами. Як і тотал, фора може бути в голах або статистичних показниках. Розрізняють європейську і азіатську фори. У лінії букмекери виставляють основну фору, в розпису є і додаткові маркети. Також існує нульова фора, яка страхує результат на перемогу команди.
 • точний рахунок. При укладанні парі на цей маркет, беттор намагається вгадати точну кількість м’ячів, забитих в матчі обома командами. На такі події завжди високі коефіцієнти, оскільки проаналізувати і вгадати рахунок вкрай складно.
 • ставки на статистику. Сюди включені окремі розписи під кутові, жовті картки, офсайди, удари в створ, видалення, фоли, аути і т.п. Зустрічаються стандартні маркети – фора, тотал, вихід.

Примітно, що кожен вид ставки може бути взятий беттором за основу як на весь час матчу, так і на конкретний тайм.

 •  

Особливості ставок на футбольні матчі

Футбол-гра між двома командами, що триває у форматі двох таймів по 45 хвилин. Це один з найбільш непередбачуваних видів спорту, що створює складності для бетторів в питанні визначення кращого маркету для ставки. Одна з головних рис успіху у футбольному беттінгу – це аналітика і проведення вірного розбору кожної гри. До цього моменту повернемося трохи пізніше.

Укладати парі на футбол можна в прематчі і лайві. Часто гравці роблять помилку, роблячи ставку на матч задовго до його початку – наприклад, за день або раніше. У ці моменти можна зловити хороший коефіцієнт на проаналізований заздалегідь варіант парі. Але перед початком гри можуть траплятися форс-мажори-травми провідних гравців, різка зміна погодних умов, що спричинить за собою зміну ситуації перед грою і накладе відбиток на точність проходу обраної заздалегідь ставки.

Тому рекомендується укладати парі за кілька хвилин до стартового свистка – в ці хвилини вже відомі склади команд, несподіванок зазвичай не трапляється. Ще можна реагувати на події в лайв-режимі – наприклад, у складі однієї команди сталося видалення: відмінний знак для того щоб поставити на перемогу противника при нічийному рахунку або гол команди, що залишилася в більшості.

Аналіз ігор

Розбір гри не залежить від уподобань беттора за ставкою до початку процедури. Наприклад, якщо ви часто ставите на тотали, і закладаєтеся на результативність в ролі бази для прогнозу – це буде помилкою. У ставках на футбол не повинно бути упереджень і переваг, якщо гравець збирається забезпечити собі прибуток на тривалій дистанції.

Аналізувати потрібно всі фактори. До них відносяться наступні:

 • історія очних зустрічей. Переглядати варто матчі за останні 2-3 роки на предмет наявних трендів – кількість голів, фолів, жовтих карток: піднімати потрібно всю статистику. Обов’язково співвіднесіть всі аналізовані показники зі складами команд, що грали на той момент. Це дасть розуміння, чого можна очікувати від колективів;
 • мотивація (особиста або турнірна). Розгляньте протистояння в обох площинах. Відсутність турнірної мотивації не говорить про те, що команда може зіграти на мінімумі можливостей. Класичний приклад: рурське дербі між “шальке «і дортмундською»боруссією”. Зазвичай дортмундці борються за чемпіонство, а гельзенкірхенці перебувають у середині таблиці, але це не заважає “шальке” грати на 200% можливостей проти найлютішого суперника;
 • поточна форма. Як часто забивають, видаляються, стиль гри останнім часом-грубий або академічний. Серії перемог або поразок, безвиграшні або безпрограшні серії-все це потрібно позначати для подальшого виведення;
 • склади. Дискваліфікації, травми, залучення молоді, виключення з основи футболістів – новини про ці події повинні бути перед очима в момент аналізу гри;
 • суддівський склад. Від арбітрів залежить багато чого-наприклад, статистика жовтих карток і фолів. Нерідко судді впливають і на результат матчу призначенням пенальті і вилученнями, тому не полінуйтеся переглянути статистику обраного на матч арбітра;
 • другорядні фактори. Виступи команди на конкретному стадіоні, погодні умови, повідомлення в пресі від гравців про настрій – це не головні чинники, але можуть доповнити результат аналізу.

Переваги та недоліки футбольних парі

До плюсів оформлення ставок на футбол відносяться:

 • відмінні умови для аналізу-безліч відкритих сервісів зі статистикою;
 • найширша розпис;
 • відмінна маржа на результати матчів;
 • безліч акцій і бонусів, пов’язаних з футбольними турнірами;
 • щоденна можливість робити ставки у великих кількостях через безліч турнірів по всій планеті.

Є і деякі мінуси:

 • букмекери працюють над помилками і скорочують кількість валуйних подій;
 • при змінах в розкладах на матч перед його стартом букмекери швидко реагують рухом коефіцієнтів.

Ефективні стратегії ставок

Існує безліч різних стратегій для укладення парі на футбол. Не всі мають високу ефективність, але одна з кращих тактик – це стратегія гола в першому таймі. Згідно з цією моделлю, беттор робить ставку на те, що в першому таймі буде забитий гол.

Для цього потрібно проаналізувати матч і вибирати для ставки гру з забивного турніру – підійдуть ліги нідерландів, німеччини, австрії, швейцарії, італії і т.п. Завдання гравця – почекати в лайві, поки коефіцієнт на тб 0,5 в 1-му таймі стане вище 1,6-1,7 і укласти парі на проаналізований заздалегідь матч. При флеті в 3-5% від банку гравець на дистанції зможе забезпечити гідний прибуток.

 

Висновок

Правильно робити ставки на футбол і Стовідсотково вигравати неможливо-помилки на шляху до прибутку будуть переслідувати навіть найдосвідченіших гравців. Але ці промахи можна мінімізувати завдяки правильній аналітиці і вибору вірної фінансової та ігрової стратегії. Якщо підкріпити такий ігровий фундамент співпрацею з букмекером, що надає найкращі умови