Як правильно вибрати ноутбук Xiaomi

10-10-2019

Как правильно выбрать ноутбук Xiaomi
Як правило, ноутбук ми купуємо на кілька років, тому підходити до його вибору варто з великою ретельністю. Якщо у вас виникнуть проблеми з цим пристроєм, то рекомендуємо звернутися в сервісний центр «ремонт комп’ютерів на приморській».
Також хочемо вам порекомендувати y.ua/noutbuki/xiaomi/

При першому його включенні нас чекає неприємний сюрприз. Операційна система Windows 10 хоч і ліцензійна, але представлена тільки однією мовою – китайському. Щоб вирішити цю проблему, потрібна повна перевстановлення ОС.
Насамперед, необхідно скинути пристрій до заводських налаштувань. Відразу після включення потрібно ввести логін і пароль від свого облікового запису Microsoft. Завдяки цьому до облікового запису підтягнуться ліцензійна ОС і даний ноутбук. Після перевстановлення і активації Windows, ліцензія залишиться на новій системі. Крім цього, ще один важливий момент – це підключення до мережі інтернет. Навіть китайською мовою інтуїтивно зрозуміло як це зробити.
Після цього візьміть флешку на 8 Гб, закачайте на неї програми Rufus і Media Creation Tool (скачати їх можна в інтернеті). Після цього, необхідно вибирати пункт ISO – файл. Після таких нескладних маніпуляцій програма буде скачувати систему у файл з розширенням .

У наступному додатку Rufus необхідно вибрати флешку, FAT32, GPT для комп’ютерів з UEFI, а також iso-образ і поставити галочки як показано на малюнку нижче.
Після цього натискайте кнопку Старт і чекайте трохи поки змонтується флешка для завантаження. Ось тут доведеться працювати практично в сліпу, адже все буде на китайському. Вам необхідно відкрити Пуск / Панель управління / Оновлення і безпека (пиктограма з двома стрілками, що рухаються по колу) / Відновлення (кругова стрілочка з годинником) / Кнопка Перезавантаження (сірий блок другий зверху). У діалоговому вікні вам необхідно натиснути на зображення диска з флешкою і вибрати нашу підготовлену флешкою згідно з її назвою. Зверніть увагу: під час установки вам потрібно буде натиснути на пункт і відразу ж відформатувати розділ з китайської Windows.

Після того як ОС встановиться, при першому включенні вам необхідно буде підключитися до мережі інтернет і ввести дані облікового запису Microsoft. В такому разі автоматично підтягнеться ліцензія.
У статті описано як правильно підключити приставку Mi Box 3 до телевізора, а також як встановити ті чи інші програми. Вибирайте спосіб, який подобається ваш…