Як правильно вибрати букмекерську контору?

5-13-2020

Перш ніж почати з онлайн-ставок, дуже розумно зібрати інформацію про» опозицію”, тобто букмекерську контору. Хороша порада дотримуватися цього маленького контрольного списку, перш ніж розміщувати свої гроші на рахунку букмекерів:

Надійність / Достовірність.
Це визнаний букмекер? Добре відома назва, з перевіреним досвідом? Іншими словами: ваші гроші безпечні? Читайте відгуки на форумах, а не на сайтах-партнерах, в яких спілкуються реальні гравці. Рекомендуємо вибрати букмекерску контору на сайті Parimatch , тут великі шанси на перемогу.

Способи оплати.
Букмекер повинен мати кілька способів виплат не тільки банківським чеком, але і кредитними картками, інтернет-платежі і т. д.

Правило.
У кожній грі ви повинні знати правила. Прочитайте правила та надішліть електронний лист і запитайте у букмекера, якщо ви не впевнені в чомусь. Уникайте букмекерів, які не приймають ставки на «вилки».

Ціни (коефіцієнти).
Букмекерська контора повинна пропонувати високі коефіцієнти на матчі, це безпосередньо впливає на ваш прибуток. У букмекерській конторі з низькою маржею у Вас завжди буде більша ймовірність бути в плюсі.

Мінімальні депозити.
Сподіваюся, вам потрібно буде тільки один раз внести свої важко зароблені гроші, але може коштувати поглянути на правила букмекерів щодо мінімальних депозитів. Деякі комерсанти вимагають великі депозити. Тримайтеся подалі від цих стерв’ятників!

Пропоновані заходи (лінія БК).
Букмекерська контора повинна приймати ставки не тільки на топові види спорту і чемпіонати. Деякі люблять ставити на гольф, бейсбол, настільний теніс, політику і т.д. інші клієнти вболівають за команди місцевого рівня і ставлять на першу, другу, лігу чемпіонату країни з футболу або іншого виду спорту.