Як правильно вибирати взуття для дитини.

9-21-2018

Як правильно вибирати взуття для дитини.

Вибір першої взуття — нелегке завдання для молодих батьків. У перший рік життя дитина тільки вчиться приймати вертикальне положення і перша взуття чинить значний вплив на формування опорно – рухового апарату дитини. Як вибрати взуття для дитини, ураховуючи особливості фізіологічного розвитку — читайте у статті. Особливістю стопи новонародженого також є відносна рухливість великого пальця стопи, він у цей період часу нагадує по функції великий палець на руці. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Детская обувь Алматы.
По мірі росту людина, на відміну від мавп, втрачає цю здатність. Насправді звід є, він сформований положенням кісток і хрящів стопи дитини, однак він заповнений щільною жирової подушкою, саме ця подушка виконує функції амортизатора у дітей до 5 – 6 років. Тому стопи дитини до цього віку будуть плоскими. У цей період часу важлива фіксація і правильна установка п’яти для запобігання її завалювання: високий твердий задник, високі застібки.
Є простий діагностичний прийом для визначення, чи є привід для занепокоєння: якщо малюк стане на носочки і склепіння стопи з’явиться, значить приводів для тривоги немає. Якщо ж стопи у всіх положеннях залишаються плоскими, з’являється дискомфорт, болючість, обмеження рухливості — треба обов’язково звернутися до ортопеда. Лікар в свою чергу визначить, чи є необхідність в носінні спеціальних ортопедичних конструкцій, ортопедичного взуття, устілок або у важких випадках в оперативному втручанні.