Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

9-11-2018

Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

Тому тепер, щоб збільшити їх термін експлуатації, слід знати, який потрібно догляд за пластиковими вікнами. Догляд за пластиковими вікнами і підвіконнями дозволить продовжити їх термін служби. Так, за герметизацію профілю відповідає гумовий ущільнювач, який з часом може стати не еластичним і твердим, а потім тріскатися і розсихатися. Щоб уникнути подібних неприємностей і додаткової витрати грошей на купівлю конструкції і роботу майстра, доглядайте за своїми вікнами відразу з моменту установки, робіть надалі профілактику конструкції та фурнітури. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі window washing new york.
За це вікна будуть радувати вас багато років. Не слід вішати на ручки конструкції будь – які предмети. Пластикові вікна не вимагають догляду, потрібно виконувати інструкції від виробника, використовувати допустимі чистячі засоби, берегти продукцію. В цьому випадку ви зможете продовжити термін експлуатації, зберегти хорошу якість продукції.
Навіть не здумайте чистити склопакети абразивними миючими засобами, не використовуйте ніж або скребок, тільки спеціальні серветки і м’які ганчірки можна застосовувати для догляду за пластиковими вікнами. Зараз в магазинах можна без проблем купити миючий засіб по догляду за профілем. Слід залити машинне масло в рухомі частини фурнітури і кілька разів пересунути положення склопакета. Догляд за пластиковими вікнами своїми руками передбачає також контроль цілісності фурнітури, тобто, якщо фурнітура починає розхитуватися, її потрібно підкрутити.