Як працює стаціонарний 4G роутер

9-28-2019

В Україні модель 4G роутера працює з усіма провідними операторами мобільного зв’язку. Пристрій працює в стандарті GSM / HSPA+ / LTE в мережах 3G і 4G. Стильний та яскравий роутер забезпечить вас швидкісним інтернетом в будь-яких місцях, де б ви не знаходилися. Тепер ви можете не переживати про те, що інтернет буде перериватися або зовсім пропаде. У нашому інтернет – магазині ви можете придбати стаціонарний 4G роутер за найбільш вигідною ціною в Україні. Наші фахівці нададуть вам професійну консультацію, в разі якщо вона буде вам необхідна. Один з яких має порт USB 0, призначений для того, щоб підключити мережний принтер або медіаносій. До маршрутизатора можна підключити по мережевому кабелю від одного до двох пристроїв, а також принтер і флешку. Також хочемо вам порекомендувати стаціонарний 4G роутер

До стаціонарного роутера можна підключити дві звичайні антени, що підсилюють сигнал, або ж одну MIMO. Якщо ви користуєтеся інтернетом у місцях зі слабким сигналом, то наявність спеціальних роз’ємів, призначених для антен – це те, що вам треба. 2, 4 Ггц і 5 Ггц –два діапазони, в яких працює дана модель пристрою. Використовувати роутера можна як вдома, так і у великих офісах. Як для стаціонарного роутера має компактні розміри, що особливо зручно під час транспортування пристрою. Стежити за робочим станом маршрутизатора користувачі можуть завдяки наявності світлодіодних індикаторів, які розташовані на передній панелі 4G роутера. Пристрій виготовлено з міцного пластику, що забезпечує надійність роботи, а також стійкість до подряпин і падінь.

На задній панелі є вентиляційні отвори, які відповідають за те, щоб роутер не перегрівався. Стійкість стаціонарного маршрутизатора забезпечують «ніжки – підставки». Стаціонарний роутер не тільки простий у дизайні, але і при першому підключенні до інших пристроїв. Навіть самий недосвідчений користувач всього лише за кілька секунд підключити маршрутизатор до комп’ютера або ноутбука. В комплекті B йде адаптер для підключення до мережі. Більш детальну інформацію про даної моделі, ви можете отримати у наших фахівців, зателефонувавши за вказаними номерами або замовивши зворотній дзвінок на сторінці товару.