Як Pokémon Go, тільки краще: огляд Harry Potter: Wizards Unite

398

А пам’ятаєте Pokemon Go? Пам’ятаєте, як люди, втупившись у телефони, снували по самим небезпечним районах міст, звалищ і церков [а після цього потрапляли у в’язницю], кидалися під машини, в річки і все заради того, щоб зловити бажаного кишенькового монстра? Славні були часи. І ось, в світі вийшла Harry Potter: Wizards Unite – більш комплексна версія Pokémon Go, яка затягне вас у чарівний світ відомої франшизи від Дж.До Роулінг. У нашому огляді ми розберемо, як грати в Harry Potter: Wizards Unite, скачати гру в Росії, а також пояснимо, чому вона краще попередниці.

Магія є? А якщо знайду? Про що Harry Potter: Wizards Unite

Як і минулий проект від студії Niantic, Harry Potter: Wizards Unite –це гра доповненої реальності, що працює на основі визначення місця розташування гравця. Самі творці називають її: «система реального світу в масштабах планети». Нам доведеться ходити по вулицях і вишукувати небезпечних магічних істот, темних чарівників, варити зілля і знаходити різні предмети з магічної всесвіту Гаррі Поттера.

За сюжетом, а він уявіть собі тут є [малесенький, але все ж сюжет], пройшло кілька років з моменту кінця «Дарів Смерті». Поттер з друзями влаштувалися працювати в Міністерство магії, щоб міняти цю прогнилу від бюрократії структуру. З невідомих причин у світі маглів почали відкриватися портали, через які магія просочується в їх світ. Міністерство б’є тривогу і збирає всіх чарівників, щоб вони допомогли усунути це місцевий «пару сфер» і зберегти таємницю чарівництва від очей простаків.

Так, вас вербує в Міністерство сам Поттер, і зі словами: «Кукусики, я Гаррі Поттер, але ти і так знаєш про це. Загалом, у нас тут магічний криза, ти тепер один з наших ліквідаторів – вперед розгрібати все це», відправляє вас у ваше магічне пригода.

Як працює Harry Potter: Wizards Unite

Працює гра за принципом Google Maps, накладаючи на реальні будівлі свій ігровий інтерфейс. Причому старт Wizard Unite набагато краще ніж у Pokémon Go, і весь світ безпосередньо зав’язаний на реальній карті. Наприклад, заходячи в ресторан, ви можете натрапити на магічні страви, які відновлять вам магію для накладення заклинань, а в оранжереї або ботанічному саду ви натрапите на міні-гру по вирощуванню магічних рослин.

Краєзнавча складова гри опрацьована дуже детально і це радує, адже в минулій грі студії всі інтерактивні об’єкти були розкидані абияк.

Ви можете збирати магічні предмети, знаходити різних істот або чарівників. Для того, щоб взаємодіяти з ними потрібно малювати на екрані заклинання і дивитися, як вони будуть працювати з інтерактивними об’єктами. Важливий крок вперед – взаємодія з оточуючим світом. Гра сприймає зміну доби і від цього змінюється геймплей. Наприклад, якщо ви полюєте на перевертнів, то знайти їх можна лише вночі. Ви можете зібрати ввечері інгредієнти для зілля, а з ранку виявити на тому ж місці, що рослина вкрита росою.

Гра поміщає на реальну карту міста місцеві визначні пам’ятки, і вас може занести в Косий провулок, Банк Гринготс або Хатини Гегріда. Природно, там будуть чекати різні інтерактивні плюшки або міні-ігри.

Гра стимулює постійно рухатися. Крім того, що ви і так завжди блукаєте від одного дементора до іншого і розганяєте їх патронусом, в грі, наприклад, є скрині, які можна відкрити тільки після того, як ви пройдете 3 кілометри.

Всі знайдені істоти і об’єкти заносяться в реєстр Міністерства магії. За рахунок цього ваш рівень підвищується і ви піднімаєтеся по рангу, отримуючи різні предмети або поліпшення.

З поганого, що відразу впадає в очі – система доната. Все в грі базується на кількості вашій магії та її витраті. Коли вона вичерпається, ви не зможете взаємодіяти з світом і змушені чекати, поки вона відновиться. Гра в цей момент може запропонувати поповнити її за реальні гроші.

Як казав редактор Game Informer Імран Хан у своєму огляді: «Чисто в теорії, витрачати реальні гроші не обов’язково, проте гра повністю залежить від використання магії і якщо ви неправильно ввели закляття, то витратите енергію даремно, а чекати її відновлення не завжди хочеться». Хоча варто визнати, що заповнити енергію можна, наприклад, зайшовши в найближчий паб, випивши в ньому вершкового пива.

Передбачили в геймплеї і колективні битви на п’ять осіб, причому у кожного гравця своя завдання – хтось лікує, хтось атакує, третій намагається блокувати магічні заклинання. Гравці можуть прокачувати різні гілки навичок, і відкривати відповідні перки. Тому можна сказати, що ви і справді станете кваліфікованим чарівником. Є можливість ходити на такі-собі колективні рейди на фортеці. Там ви знайдете самі рідкісні предмети, такі як горокракси, а також потужних ворогів за типом велетнів.

Як грати Harry Potter: Wizards Unite в Росії?

Гра тепер доступна в 27 країнах і, звичайно, скачати Harry Potter: Wizards Unite в Росії не можна [класика життя, що сказати]. Однак, не впадайте у відчай бо все реально.

Як встановити Harry Potter: Wizards Unite на IOS

Для цього вам потрібно просто зареєструватися в американській версії App Store. Для цього вийдіть зі свого App ID через налаштування, а після цього при вході реєструйте новий, американський ID. Ну, або вибираєте будь-який інший регіон, де гра доступна. Також це можна зробити і на сторінці магазину, коли він запропонує вам скачати гру за допомогою існуючого ID або створити новий. Вибираєте останнім.

Парочка важливих моментів. Перше, при створенні нового ID в поле оплати не вводьте номер своєї карти, так як місцеві кредитки не будуть працювати, тому в рядку «спосіб оплати» вибирайте None. Крім цього вам потрібен робочий номер, неприв’язаний до цього до App ID. І друге, при зміні ID у вас можуть пропасти ваші старі підписки на сервіси.

Далі дорога веде прямо на сторінку гри в App Store. Там ви завантажуєте її.

Встановити Harry Potter: Wizards Unite на Android легше

Вам потрібно завантажити цей файл АРК і встановити гру в телефоні. У самому Play Market гра недоступна. Точно такі ж способи завантажити безкоштовно Harry Potter: Wizards Unite ідентичні для всіх країн СНД, яким не пощастило потрапити до списку регіонів, де гра доступна.

Комплексно і круто

Підводячи підсумки, хочу послатися на західних журналістів, які називають Harry Potter: Wizard Unite «комплексної версією Pokemon Go». Гра опрацьована, взаємодіє з навколишнім світом, а також застерігає, якщо ви йдете занадто швидко [розробники пам’ятають сумний досвід минулого гри]. Дослідження і механіка магії в грі чудові. Найголовніше, що вона передає дух оригінальної франшизи, де магія реальна, але бачать її тільки обрані. Десь там існує чаклунство, Хогвартс, магічні істоти і Міністерство магії, і ви один з тих, хто якраз може все це бачити.

Джерело: http://download.openlib.org.ua/