Як модно одягатися в Секонд-хенд.

9-14-2018

Як модно одягатися в Секонд-хенд.

Юлію Іванову і пройшовся з нею по секонд – хендів, щоб переконатися — хороший смак одягом на вагу не налякаєш. Для стиліста секонд – хенди дуже корисне місце, я б початківцям стилістам взагалі радила звернути на це увагу, тому що перш ніж отримати доступ до одягу якихось брендів, магазинів, дизайнерів, потрібно заслужити певну репутацію і напрацювати портфоліо. Коли ти тільки починаєш, секонди — це той варіант, коли ти можеш робити з речами, що завгодно — різати, мочити, бруднити, тобто те, чого ти не можеш зробити з одягом з магазину. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить секонд хенд оптом.
Тому для стиліста це джерело цікавих і незвичайних речей для експериментів. Як покупець, і як жінка я не розглядаю секонд як джерело якихось речей, тому що мені більш цікаві вінтажні магазини, де можна знайти незвичайні дизайнерські речі. В якості покупця я йшла туди вперше. Щоб не виключати момент спонтанності, я навіть не заїжджала в ці магазини заздалегідь.
Я зайшла як покупець, мені потрібно було швидко все пробігти, переглянути і зробити щось симпатичне. Мені це цікаво з професійної точки зору. Дивно, проте там можна знайти нормальні речі за адекватною ціною, але нескладні позиції. Наприклад, добре сидять джинси або штани знайти складно. А сарафан, плаття, гарну блузку, топ — цілком реально. Тому що африканці взагалі не можуть собі уявити, що людина може віддати свій одяг. Поки вона служить, не порвалася — який сенс її віддавати.