Як купити лайки вКонтакте, і навіщо це потрібно?

4-26-2020

Вконтакте-одна з найвідоміших соціальних мереж, де досі триває активність, незважаючи на появу інших аналогічних ресурсів. Правда, зараз ставка робиться вже не на особисте спілкування, а на взаємодію з великою кількістю користувачів. Для цього відмінно підходять групи, і багато підприємців, які вирішили розширити коло потенційних клієнтів, намагаються розвинути вКонтакте свої спільноти. Чи можна сьогодні з нуля розкрутитися так, щоб вже через пару місяців обігнати навіть «старичків»? Для успішного старту потрібно стимулювати активність користувачів, а зробити це легко – достатньо купити лайки вКонтакте. Хочемо порекомендувати купити лайки на сайті https://bosslike.ru/kupit-lajki-vk.html


Група вКонтакте точно потрібна тим, хто шукає клієнтів з російськомовної аудиторії, оскільки навіть сьогодні саме тут спостерігається максимальна концентрація таких користувачів. Дана соцмережа відмінно підійде для тих, чия цільова аудиторія – Підлітки і молодь.
Статистика говорить, що більшість користувачів вКонтакте-це школярі та студенти. Якщо Ви просуваєте Аніме-товари, продаєте незвичайний одяг, косметику, організовуєте майстер-класи для тінейджерів, саме вКонтакте відмінно підійде для налагодження зв’язків з вашими майбутніми покупцями.

Навіщо потрібні лайки?
Лайки надають більше солідності групі або аккаунту. Потрапляючи на нову сторінку, людина часто дивиться не тільки на контент, але також на число передплатників і лайків до постів. Саме так Він судить про те, наскільки цікаво йому буде читати інформацію в групі. Якщо лайків багато, користувач з більшою ймовірністю залишиться з вами, адже йому захочеться дізнатися, чому ж іншим так подобається стежити за оновленнями в групі.

Більше лайків-більше нових передплатників. Така схема сьогодні працює. Необов’язково відразу вкладати багато грошей, щоб побачити зміни – досить купити лайки в Вконтакте дешево, і вже після цього скласти план по просування своєї групи, оцінивши результативність такого підходу.

Купівля лайків-як це працює

Купівля лайків з використанням дає наступні переваги:
ви самі плануєте обсяг роботи і бюджет;
лайки починають з’являтися вже через 30 хвилин після внесення оплати;
для лайків залучаються реальні профілі з урахуванням вашої цільової аудиторії

Чому самостійний підхід сьогодні не рекомендується
Якщо ви спробуєте збільшити активність в новій групі своїми силами, перші результати будуть помітні не раніше, ніж через півроку. А купивши лайки, цей час ви могли б вже витратити на заробляння грошей. Краще якомога швидше розвинути свою групу, після чого приплив передплатників і лайків не вимагатиме ніяких зусиль, а ви зможете вести свій бізнес, залишаючи конкурентів далеко позаду.
Є цікавий контент, але ви тільки починаєте розвивати свою групу вКонтакте? Тоді купуйте лайки – і процес піде швидше!