Як купити Домен COM.UA

9-10-2019
CityHost.UA


Ми пропонуємо перевірити і купити домен в Українських і міжнародних доменних зонах. Понад 200 доменних зон доступні до замовлення. Виберіть потрібну зону, натисніть «перевірити домен» і виберіть вільний.

Трансфер і продовження домена по самій вигідною ціною у нас https://cityhost.ua/domain/com.ua/ . Усе детально та чітко виклали, оперативно допомогли вирішити поставлену задачу.
Дякую за допомогу, отримав відповідь відразу, і допомогли налаштувати піддомен. Використовую реселлерскую програму по реєстрації доменів. Це найвигідніша пропозиція яке є на ринку. Плачу фіксовану суму і отримую домени за собівартістю. Завжди допомагають у вирішенні будь-яких питань.

Доменне ім’я – адреса вашого інтернет – сайту в мережі. Зареєструвати домен можна за кілька хвилин. Для цього достатньо провести перевірку на нашому сайті, заповнити дані реєстранта та оплатити рахунок. Технічно, всі домени однакові і виконують одну роль – допомагають користувачеві потрапити на ваш сайт. Вводячи в адресний рядок браузера ім’я вашого сайту, користувач побачить розміщений на ньому контент. Виходячи з того, що доменне ім’я будуть використовувати люди, воно має бути добре запам’ятовуватись і однозначним. В ідеалі якщо ім’я збігається з назвою вашої компанії або відображає сферу вашої діяльності. Найзручнішими для запам’ятовування є короткі домени: ua, com, net.

Існують також і регіональні географічні домени: com. Для більшої частини зон надавати які – небудь документи непотрібно, але, якщо ви бажаєте зареєструвати домен UA вам необхідна однойменна торговельна марка.
Ми – офіційний реєстратор доменних імен пропонуємо перевірити і зареєструвати домен в більш ніж 200 зонах на ваш вибір. Обов’язковою умовою реєстрації є доступність (вільність) домену. Щоб перевірити доменне ім’я використовуйте форму на сайті.

Ми розробили і впровадили повністю автоматизовану систему купівлі та реєстрації доменів. Відразу після оплати домен відправляється на офіційну реєстрацію і вже через 5 хвилин готовий до роботи.
Управління доменними іменами проводиться прямо на нашому сайті. Після реєстрації ви отримаєте можливість змінити NS записи або направити домен по IP на будь-віртуальний хостинг або виділений сервер.
Вартість домену вказана за один рік. В деяких зонах є можливість оплатити домен на 10 років. При виборі будь-якого строку оплати ми завчасно надішлемо на вашу електронну пошту нагадування про необхідність продовжити домен.
З новими цінами ви можете ознайомитися на нашому сайті.