Як binkw32.dll скачати безкоштовно для Windows

57

Доброго дня. Якщо Ви опинилися на цій сторінці, то, ймовірно, хочете бібліотеку binkw32.dll скачати безкоштовно для Windows 10 або іншою версією операційної системи, оскільки бачите помилку відсутнього файлу під час запуску таких популярних ігор, як Call of Duty, GTA, Mass Effect і т. д. Зараз дізнаєтеся, як виправити проблему правильним шляхом за 5 хвилин.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Геймери в шоці!
 • Як виправити?
  • Звідки завантажувати файл?
  • Додаткові поради

Геймери в шоці!

Маючи сучасне високопродуктивне «залізо», Ви встановлюєте круту гру, але під час запуску з’являється вікно з таким повідомленням:

Точка входу не знайдено у динамічній бібліотеці binkw32.dll, що і стає причиною помилки. Подібна несправність характерна не для однієї конкретної програми, а для більшості додатків.

«Але чому у знайомих все добре, а у мене така біда?» – цілком логічне питання. Справа в тому, що зазначений елемент відсутній в системі, а може він пошкоджений вірусами.

Як виправити?

Перш ніж binkw32.dll скачати безкоштовно Windows 7, слід виконати кілька простих операцій:

 • Спочатку необхідно просканувати ПК антивірусом, тільки не тим, який був встановлений (швидше за все, він неефективний в даному випадку). Кращим варіантом є утиліта DrWeb CureIt. Просто запускаєте перевірку, по закінченню – перезавантажуємо ноутбук.
 • Потім варто очистити реєстр від слідів «зарази». Для цієї мети я зазвичай використовую CCleaner – посилання на скачування і відео інструкція доступна на цій сторінці.

Тепер переходимо безпосередньо до усунення помилки.

Звідки завантажувати файл?

Ні в якому разі не переходьте на сумнівні сайти, де динамічні бібліотеки найчастіше виявляються заражені вірусами. Найнадійніший спосіб binkw32.dll скачати безкоштовно Windows 8 (і інших версій) – це скористатися офіційною утилітою RAD Tools:

Як binkw32.dll скачати безкоштовно для Windows
Завантажити: RAD Video Tools
Завантажено: 28, розмір: 1 Mb, дата: 17.Кві.2017

Після її установки потрібно перезавантажити комп’ютер. Перевага даного способу полягає в тому, що автоматично встановлюються потрібні елементи. Вам не потрібно шукати в мережі, витрачати час.

Якщо це не допомогло, то доведеться вносити зміни вручну. Для цього:

 • Завантажуємо архів з бібліотекою:

Як binkw32.dll скачати безкоштовно для Windows
Завантажити: Binkw32
Скачано: 75, розмір: 0, дата: 17.Кві.2017

 • Розпаковуємо його і копіюємо файл в один з таких каталогів, залежно від розрядності операційної системи Віндовс:

Для 32 bit – C / Windows / System32
Для 64 bit – C / Windows / SysWOW64

 • Виконуємо реєстрацію компонента, натиснувши на клавіатурі клавіші Win + R , і в полі введення вставляємо команду:

regsvr32 binkw32.dll

Як binkw32.dll скачати безкоштовно для Windows

 • Знову перезавантажуємо ПК і пробуємо запустити гру, в якій з’являлася помилка відсутнього файлу. Практично в 100% випадків це спрацьовує.

Додаткові поради

 • Спробуйте з вищевказаного архіву скопіювати бібліотеку прямо в каталог з грою, а також у вкладену папку System (якщо така є);
 • У деяких ситуаціях допомагає копіювання в директорію, розташовану по шляху:

C / Windows / System

 • Виконайте оновлення драйверів графічного адаптера;

Але я впевнений, що після виконання наміри binkw32.dll скачати безкоштовно для Windows, у Вас все вийшло за лічені хвилини. Принаймні, інші випадки поза не зустрічалися.

З повагою, Віктор!